Angola

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Angola  
Šalies informacija šalies kodas: AO
kontinentas: Afrika
sostinė: Luanda
kalbos: Portugalų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 12 30 S, 18 30 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Kvanza: AOA
1AOA = 0.011 USD
1AOA = 0.009 EUR

telefono kodas: +244-2

Kelionės patarimų ir įspėjimų Angola
Turizmas Turizmo pramonei, Angolos šalies gamtos grožį, įskaitant upės, kriokliai ir vaizdingos pakrantės. Washington Post "straipsnyje apie turizmą šalyje sako, kad" Angola milžinišką Dėlionė skirtingas klimatas, kraštovaizdžiai, kultūrų ir spalvų. " Angolos turizmo pramonė yra Gana naujas, kiek šalyje buvo sunaikinta per post-kolonijinės pilietinio karo, kuris baigėsi 2002 m.
Kalba Naudojant Angolos nuo 1983 m. surašymo duomenimis, portugalų ir oficialių, ir svarbiausias kalbos, nes kalbama apie du trečdalius gyventojų namuose ir kaip antrąją kalbą, moka daug daugiau visoje šalyje. Apie 60% Portugalijos gimtoji pusė gali kalbėti tik portugališkai, o kita pusė - kalbėjo bantų kalba kaip antroji kalba. [1] Tačiau, šio šaltinio negali būti laikomas kaip patikimas. Iš tiesų, dalis žmonių, kurie kalba portugalų vienintelis jų kalba yra žymiai mažesnis; pagal srovę (2010) nustatė, ji yra maždaug trečdaliu.
Virtuvės Vienas iš populiariausių Angolos patiekalų ir verta pabandyti Angolos upės žuvų, Kakusso, patiekiama su pupelėmis ir virti palmių aliejaus. Skaityti daugiau: Taip pat galite pabandyti Calulu. Tai yra džiovinta žuvis ar mėsa, šviežia žuvis ar šviežia mėsa, svogūnai, pomidorai, Okra ir saldžiųjų bulvių lapų sluoksniuotos su.
Currency The kwanza (sign: Kz; ISO 4217 code: AOA) is the currency of Angola. Four different currencies using the name kwanza have circulated since 1977.
Cultura Kultūrinės kilmės Angolos yra susietos su Vidurio Bantų tautos tradicijas ir senovės karalystės, Kongas. Įsikūręs pietvakarių Afrikos pakrantėje, Angolos tapo kolonija auga Portugalijos imperija po 1500, bet labiausiai savo dominavimo metus Portugalijoje darė mažai kultūrinę įtaką, turinio kontroliuoti prekybą vergais iš fortų palei pakrantę. Tik po 19-ojo amžiaus viduryje Portugalija siekia kontroliuoti visą teritoriją, todėl neršto pasipriešinimo, kuris įkvėpė daug meno ir literatūros. Angolos kova už nepriklausomybę buvo ilgas ir smurto, ir nepriklausomos tautos gyvenimo intensyvaus pilietinio karo taip pat buvo sudarkyta. Toks sutrikimas kliudė bantų muitinės plėtrai, taip pat sunaikino daugiau Portugalijos pakrantės miestų tradicijas.
Kaina Angoloje gyvenimo išlaidos gali būti geriausiai aprašyta kaip astronominis. Dauguma emigrantai gyvena, sostinės Luandos brangiausių pasaulyje Emigrantų paskirties, kuri papildyta 2010 m. "Mercer" apklausa gyvenimo kaina, net trumping Londone, Tokijuje ir Maskvoje mėgsta.

Luanda, Angola

Antradienis 11, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Angola

Angolos Respublika – valstybė pietvakarių Afrikoje. Ribojasi su Namibija, Kongo Demokratine Respublika, Kongu, Zambija ir Atlanto vandenynu.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Angola, Luanda