Anglija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Anglija  
Šalies informacija šalies kodas: AI
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: Valis
kalbos: Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 850/1900
GPS: 18 15 N, 63 10 W
elektra: 110V/60Hz

piniginis vienetas:
Rytų Karibų doleris: XCD
1XCD = 0.370 USD
1XCD = 0.293 EUR

telefono kodas: +1264

Kelionės patarimų ir įspėjimų Anglija
Maistu ir gėrimais Neįprastai Karibų salos, Angilija didžiuojasi ekscytująca masyvas gurmanų, gastronomijos valgomasis patirtimi (puikus viešbučio valgomojo kambariai, įsteigti nepriklausomas restoranų virėjai iš) bei Meksikos ir Italijos ir, žinoma, neformalaus tarifas paplūdimio barai. Nors dauguma ingredientų yra importuojami, vietinių žuvų, omarų, Anguillian vėžių ir kai kurių vietinių kultūrų yra naudojami.
Kultūra Anguillan kultūra yra Didžiosios Britanijos ir Afrikos įtaka mišinys. Pavėjinės plotas neturi daug kritulių, todėl salos yra sausringos ir neturi daug mišku. Anguillans sutelkti savo dėmesį link jūros, ir todėl yra daug interesų valtis lenktynėms. Yra daug nebaigtų namų ten, kaip yra keletas Anguillans, gyvenančių užsienyje, kurie stato savo namus ir pateikia juos išlaidų kapitalo bazę, uždirbtos užsienyje.
Kalba Angilija oficiali kalba yra anglų, nors daugelis žmonių kalba su stipriu Vakarų Indijos vingio, gali užtrukti šiek tiek priprasti prie žmonių iš JAV arba JK. Sala buvo britų gyvena taip ilgai, kad labai mažai tradicinę Amerikos indėnų kultūra išlieka. Kalba, aiškiai, priima savo šaknis iš britai, kurie atvyko čia prieš 400 metų.
Valiuta Angilija valiutos, Rytų Karibų doleris (ženklas: $; kodas: XCD). Rytų Karibų doleris buvo pristatytas 1965 metais ir paprastai sutrumpintai su dolerio ženklas $, arba, alternatyviai, EB $ atskirti jį nuo kitų doleriais valiutos. EB $ yra padalintas į 100 centų. Jis buvo susietas su JAV $ 1 = EB $ 2, 7 JAV dolerio nuo 1976 metų.

Valis, Anglija

Pirmadienis 30, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Anglija

Anglija – didžiausias ir tankiausiai gyvenamas Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Jungtinės Karalystės kraštas. Jos gyventojai sudaro daugiau nei 83 % visų Jungtinės Karalystės gyventojų, užima du trečdalius Didžiosios Britanijos salų ploto ir ribojasi su Škotija šiaurėje ir Velsu vakaruose. Taip pat ribojasi su Šiaurės jūra, Airijos jūra, Keltų jūra, Bristolio sąsiauriu ir Lamanšu. Anglija buvo suvienyta X amžiuje. Anglijos pavadinimas kilęs iš anglų genčių, įsikūrusių šioje teritorijoje V ir VI amžiuose.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Anglija, Valis