Armėnija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Armėnija  
Šalies informacija šalies kodas: AM
kontinentas: Azija
sostinė: Jerevanas
kalbos: Armėnų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 40 00 N, 45 00 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Dramo: AMD
1AMD = 0.0023 USD
1AMD = 0.0018 EUR

telefono kodas: +374-10

Kelionės patarimų ir įspėjimų Armėnija
Turizmas Armėnija - pripažįstamas kaip vienas iš civilizacijos lopšiai - graži šalis su sudėtingus žmones ir ilgai ir kultūringas istoriją. Dėl to, Armėnija yra intriguojantis turistų. Daugybė Senovės eros ir viduramžių paminklų ir šedevrų galima rasti visoje šalyje. Haghpat ir Sanahin mėgautis vienuolynai buvo suteiktas pasaulio paveldo statuso. Turizmas Armėnijoje yra įsišaknijusi šalies istorinius orientyrus ir gamtos vertybės, kaip antai vandens kurortų ežero Sevan, karšto spyruoklės Arzni ir Jermuk Dilijan, Aghveran Tsaghkadzor, Bjurakan ir Gugark miškų, ir kalnų natūralių urvų ir uolų Pietryčių regionas. 5165 metrų Araratas, geografiškai įsikūrusi Turkijoje, Armėnijos nacionaliniu simboliu ir yra matoma daug Pietvakarių regionas. 1997 m. Armėnija tapo Pasaulio turizmo organizacijos nare.
Kultūra Armėnijos kultūra apima daug elementų, kurie yra pagrįsti žmonių geografijos, literatūros, architektūros, šokio, muzikos, . Kultūra yra panaši ir dar skiriasi nuo daugelio kaimyninių šalių, kaip Rusija, Gruzija ir Iranu, taip pat Viduržemio jūros regiono šalimis, pavyzdžiui, Graikijoje ir Kipre. Armėnų kultūra turi stiprią įtaką iš Rytų kaimynėmis, taip pat pagrindinę įtaką iš Europos į Vakarus.
Virtuvės Vynas - tai nacionalinių gyvenimo būdo dalis, ir tradicinių patiekalų nėra išsamus, be vyno, girtas gražus ir tradicinių Skrebučiai Tamada (Toastmaker). Šis regionas garsėja savo raudonojo vyno, ypač "Areni". Šis vynas yra pagamintas reliktai vynuogynus, kurios istorija eina to1000BC. Jie yra tikrai unikalus, ir degustacijas, kai jums išbandyti juos vėl ir vėl. Armėnijos įmonės gamina daugiau nei dešimt markių konjakas, kuri pagal ekspertų degustatorių vieningą nuomonę, jokiu būdu nėra mažesnė pasaulyje garsaus prancūzų. Daugelis jų etikečių apdovanoti aukso medaliais tarptautinėse parodose. Armėnų brendis istorija prasideda nuo XIX a. pradžios Shustovs vynuogynų.
Kalba Armėnų kalba (հայերէն, TAO arba հայերեն rojaus, Armėnijos tarimas: [hɑjɛɾɛn] hayeren) yra indoeuropiečių kalba, kuria armėnai. Tai Armėnijos Respublikos oficialia kalba, taip pat Kalnų Karabacho regiono. Kalba taip pat plačiai vartojama Armėnijos armėnų diasporos bendruomenių. Ji turi savo scenarijų, armėnų abėcėlės, ir yra suinteresuota kalbininkai savo skiriamąjį fonologinių pokyčius indoeuropiečių.

Jerevanas, Armėnija

Ketvirtadienis 24, Rugsėjis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Armėnija

Armėnijos Respublika (Armėnija) – valstybė pietinėje Užkaukazėje, tarp Juodosios ir Kaspijos jūrų. Ribojasi su Turkija vakaruose, Gruzija šiaurėje, Azerbaidžanu rytuose, Iranu pietuose.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Armėnija, Jerevanas