Jerevanas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Jerevanas
 
 
 
 
 
Nuotraukos Jerevanas ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Jerevanas
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Jerevanas
Cultura Jerevanas yra pirmaujanti pramonės, kultūros ir mokslo centras Kaukazo regione. Kaip armėnų kultūros centras, Jerevanas, Jerevanas valstybinio universiteto (1919 m. ), Armėnijos mokslų akademija, istorijos muziejus, operos rūmai, muzikos konservatorija ir keletą techninių institutų vietoje. Tame pačiame institute archyvuose turi turtinga kolekcija vertingas senovės armėnų, graikų, Sirijos, hebrajų, romėnų ir persų rankraščių. Jerevanas yra keletas didelių viešųjų bibliotekų, muziejų ir teatrų, Botanikos sodas ir zoologijos sodai. Jis taip pat yra platus geležinkelių tinklas širdies ir pagrindinių žemės ūkio produktų prekybos centras. Be to, pramonės mieste gamina metalai, staklės, elektros įranga, cheminių medžiagų, tekstilės ir maisto produktų.
Geografija ir Klimatas Jerevanas yra įsikūręs Rytų Armėnijos Ararato slėnis šiaurės rytinėje dalyje. Viršutinė dalis miesto yra apsuptas iš trijų pusių kalnai, o pietuose leidžiasi Razdan, upės intakas, kuri dalija miestą į dvi per vaizdingas Kanion upės Araksas bankai. Miesto pakilimu svyruoja nuo 900 iki 1300 metrų virš jūros lygio, rodyti skirtumus tarp savo mažiausią ir didžiausią taškų 400 metrų. Jerevanas klimato yra Gana kontinentinio su sausos, karštos vasaros ir šaltos ir trumpą žiemą. Šilčiausias metų mėnuo rugpjūčio temperatūra pasiekia 40 laipsnių Celsijaus ir šalčiausias sausio mėnesį iki -15 laipsnių Celsijaus. Kritulių kiekis yra nedidelis ir sudaro kasmet apie 350 mm.
Prekių Pirkiniai Jerevanas yra labai įdomus reiškinys, bet turistų, kurie lankosi pirmą kartą vieta. Pirkiniai Jerevanas apima įvairių straipsnių, pavyzdžiui, juvelyriniai dirbiniai, drabužiai ir drabužių pirkimo. Tarp populiariausių pirkimo, Armėnijos konjako nusipelno atskiro paminėjimo. Armėnijos Konjakas yra laikomas geriausių pasaulyje konjaku ir yra labai populiarus tarp turistų. Taip pat buvo seras pasirinkimas. Vinstonas Čerčilis (Winston Churchill). Miestas turi daug parduotuvių, kurios tik parduoda įvairių veislių brendis. Brendis dažniausiai atvežta iš Ararato konjako gamykla. Brendžiai, kurie yra vyresni kainuoja daugiau nei dabartinė.

Jerevanas, Armėnija

Ketvirtadienis 24, Rugsėjis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Jerevanas

Jerevanas – Armėnijos sostinė ir didžiausias miestas. Išsidėstęs prie Razdano upės, Ararato kalno papėdėje, netoli sienos su Turkija. Regione auginamos vynuogės, miestas turi gerai išvystytą transporto infrastruktūrą, didelis pramonės ir kultūros centras. Gaminami chemikalai, mašinos, guma, plastmasės, tekstilės gaminiai, maisto produktai. 1920 m. čia įkurtas valstybinis universitetas, yra Armėnijos mokslų akademija, istorijos muziejus, operos rūmai, muzikos konservatorija, keli technikos institutai. Matenadarano archyve gausu senovės armėnų rankraščių. Jerevane yra kelios didelės viešos bibliotekos, muziejai ir teatrai, botanikos ir zoologijos sodai. Išlikę romėnų tvirtovės liekanos, turkų (XVI a.) tvirtovės ir XVIII a. mečetės griuvėsiai.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Armėnija, Jerevanas