Australija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Australija  
Šalies informacija šalies kodas: AU
kontinentas: Australija, Okeanija
sostinė: Kanbera
kalbos: Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800/3G
GPS: 27 00 S, 133 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Australijos doleris: AUD
1AUD = 0.751 USD
1AUD = 0.594 EUR

telefono kodas: +61-2

Kelionės patarimų ir įspėjimų Australija
Turizmas Sveiki atvykę į Australiją, mažiausias pasaulio žemynas su žavingas vietų ir atrakcionų, kad magnetai turistų ir poilsiautojų iš nuotolinio pasaulio kampe. Australijos turizmas siūlo jums nuostabią progą pamatyti ir ištirti atneša žavesio Sidnėjus - Harbour City, Kanbera - Sostinės Australija, Cairns - Didysis barjerinis rifas gyvena, Pertas, Melburnas - kultūros sostinė Kvinslandas, Adelaide ir daugelis kitų nuostabių atostogų paskirties, kurio grožį atneša ir neprilygstamą poilsio pasaulio. Australijos turizmo kelionių siūlo jums pamatyti ir ištirti Didysis barjerinis rifas grožį, kuris yra stebuklas pats ir yra vienas iš labiausiai ieškoma po šalies turizmo atrakcionų. Kelionių planą ir ištirti viliojantis turizmo atrakcionų, Australija, kuri dabar labiausiai lankomų ir visame pasaulyje pripažinimą pelnę turus ir kelionės paskirties vietą pasaulyje. Aplankykite vieną kartą ir magnetinių žavesio apskrityje, pritrauks jums vėl ir vėl.
Kultūra Australijos kultūra iš esmės yra Vakarų kultūros įtakos unikalus Australijos žemyno geografiją ir įvairių įvesties aborigenų ir Toreso sąsiaurio salų tautoms, ir įvairių daugiatautę migracijos bangos, po britų kolonizacijos Australijoje. [1] dominuoja anglų kalba, šiandien, demokratinės Vestminsterio sistema vyriausybės buvimą, krikščionybę kaip dominuojanti religija ir sporto, pavyzdžiui, kriketo ir regbio įrodymų Anglo-keltų didelę paveldo populiarumas, bet Australija visagalis didelę įvairovę kultūros praktika ir pomėgių.
Kalba Nors Australijoje neturi oficialios kalbos, tai daugiausia viena kalba su anglų kalba yra de facto valstybine kalba. Australijos anglų kalba turi savitą akcentą ir žodyną. Pagal 2001 m. gyventojų surašymo duomenimis, anglų kalba yra vienintelė kalba, kuria jie kalba apie 80% gyventojų namuose. Kitas kalbas, kuriomis kalbama namie, Kinijos (2, 1%), Italijos (1, 9%), Vietnamo (1, 7%) ir graikų (1, 4%). Didelė pirmosios ir antrosios kartos migrantų yra dvikalbiai. Manoma, kad buvo tarp 200 ir 300 Australijos aborigenų kalbų pirmosios Europos kontakto metu. Yra išlikę tik apie 70 iš šių kalbų ir visiems, bet 30 iš jų dabar yra pavojuje. Vietinių kalba tebėra pagrindinė kalba apie 50. 000 (0, 25%) žmonių. Australija žinomas kaip Auslan, kuri yra pagrindinė kalba apie 6. 500 kurčiųjų gestų kalbą.
Virtuvės Australijos virtuvė turi pačių įvairiausių asortimentą, kokybės ir išradingumo, nei daugelis kitų pasaulio. Tačiau užtruko Australija šiek tiek laiko išsivystyti iš mėsos pyragai, Vegemite sumuštinių, dešros ritinėlius patiekalų, tokių kaip arena scenos "draskomoje kengūros filė su nuvytusių burokėliai žali ir skrudintų svogūnų". Kulinarinio meno Australijoje tik luxuriated 1990. Bet tuo metu jis jau buvo laikomas labiausiai pasaulyje išradingiau. Kiekviena sostinėje matė naujų restoranų spiečius žanro "Šiuolaikinės Australijos virtuvės, išradingi virėjai paruoštų vairą ir nori hedonists auditoriją. Ši kulinarijos atgimimas yra dėl dviejų veiksnių: turto ir finansų Australijos produktų, įskaitant maisto, gimtoji ir tarptautinės virtuvės, į Australiją ir imigrantus iš viso pasaulio gausybė.
Klimatas Australijos klimatas labai skiriasi, tačiau iki šiol didžioji dalis Australijos dykumą ar pusiau sausringuose - 40% sausumos dengia smėlio kopos. Tik pietryčių ir pietvakarių kampuose vidutinio klimato ir vidutiniškai derlingos dirvos. Šiaurinėje šalies tarp tropinių atogrąžų miškai, pievos, dykumos atogrąžų klimatas, įvairi. Australijos klimatas yra nusprendęs, sausas, nuskendo oro subtropikų aukšto slėgio juosta, kuri juda į šiaurę ir pietus su sezonų. Tai sukelia kritulių per Australijos modelis stipriai sezoninis. Daugelyje šalies dalių, sezoninį ir nuosmukių gali būti puiki temperatūra nuo aukštesnėje nei 50 ° C temperatūroje iki ir žemiau nulio. Trūksta kalnų ir vandenynų aplinkos įtaka minimali temperatūra yra prižiūrimi.
Išlaidas Daugelis potencialiems migrantams norite žinoti apie gyvena Australijoje, ir, ar jie turės geresnio gyvenimo išlaidas, jeigu jie perkelti. Tai nėra lengva klausimą atsakyti ir kiekvieno situacija yra skirtinga, todėl jūs turite būti pasirengę praeiti šiek tiek laiko ir daug mokslinių tyrimų šia tema.

Kanbera, Australija

Pirmadienis 30, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Australija

Australijos Sandrauga yra šešta pagal dydį (geografiškai) pasaulio šalis, užimanti Australijos žemyną ir aplinkines salas, iš kurių didžiausia Tasmanija. Pietryčiuose yra Naujoji Zelandija, šiaurėje – Indonezija, Papua Naujoji Gvinėja ir Rytų Timoras, šiaurės rytuose Saliamono salos ir Vanuatu. „Australijos“ pavadinimas kilęs iš (nežinoma pietų žemė).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Australija, Kanbera