Bachreinas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Bachreinas  
Šalies informacija šalies kodas: BH
kontinentas: Azija
sostinė: Manama
kalbos: Arabų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800/3G
GPS: 26 00 N, 50 33 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Bachreino dinaras: BHD
1BHD = 2.653 USD
1BHD = 2.096 EUR

telefono kodas: +973

Kelionės patarimų ir įspėjimų Bachreinas
Turizmas Bahreinas gauna du milijonai turistų per metus. Dauguma lankytojų yra iš Persijos įlankos arabų valstybių, tačiau yra vis daugiau turistų iš kitų regionų. Lonely Planet vadove aprašoma Bahreinas, kaip "puikus įvadas į Persijos įlankos regione" [1], nes arabų paveldo ir reputaciją, kad ji naudojama mėgautis kaip saugi ir moderni. Dilmun, kuri dominuoja prekybą tarp Mesopotamijos ir Indo slėnio civilizacija, senovės civilizacija buvo sutelktas į Bahreinas. Dilmun gyventojų paliko gyvenviečių ir šventyklų, o dešimtys tūkstančių piliakalniai dot kraštovaizdį.
Virtuvės Yra įvairios kokybės pavalgyti, daug, bet ne visa tai galima rasti 5 žvaigždučių viešbučiai. Jei visur Persijos įlankos meniu ryžiai, ėriena ir mezze (hummus, pjaustytų salotų ir kiti užkandžiai) yra ne jūsų skonį, tada bandykite vietoje sužvejotų krevečių ir omarų. Vaisių sulčių, pavyzdžiui, citrinų ir mėtų, yra nenugalimas vasarą.
Klimatas Birželio iki spalio, karštas ir drėgnas (42 ° C/108 ° F), gruodžio iki balandžio, lengvas (10-20 ° C/50-68 ° F). Gruodžio iki kovo, gali būti Gana kietas. Kritulių kiekis yra nežymus ir pasitaiko daugiausia žiemą. Geriausias laikas aplankyti Bahreinas m. vasario - balandžio ir spalio iki gruodžio, kai dangus be šilumos migla ir oras saulėtas be slegiantis. Kartus, išskyrus nubausti viduryje vasaros mėnesiais, kad būtų išvengta Ramadanas (restoranai uždaryti per dieną) ir du Eid
Kalba Pagrindinis Bahreinas kalba yra arabų. Bahreinas sudaro 36 salų salynas, esantis Persijos įlankos. Jis yra tarp Kataras, rytinėje ir Saudo Arabija vakarinėje pusėje. Ji yra pirmojo Persijos įlankos šalyje atrado naftos ištekliai. Kadangi čia gyvena įvairių tautybių žmonės, todėl jo kalba yra įvairi. Kalbos, Bahreinas, įskaitant arabų, anglų, persų ir urdu. Užsienio kalba, daugiausiai naudojama oficialiems tikslams. Bahreinas yra arabai žemės, todėl vietinių kalbų yra daugiausia arabų, persų. Urdu kalba taip pat skiriasi. Tai yra Bahreinas kalbomis, kurios yra plačiai naudojami šalies žodinis pranešimas. Dauguma gyventojų sudaro arabų musulmonų.

Manama, Bachreinas

Sekmadienis 27, Rugsėjis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Bachreinas

Bahreino Karalystė (Bahreinas) – salų valstybė Persijos įlankoje, Artimuosiuose Rytuose.

Bahreinas susideda iš 33 salų, tarp jų to paties pavadinimo pagrindinė sala, Muharraq, Sitra, Hawar ir Umm Nasan salos. Bahreino salą su Saudo Arabija jungia didžiulis pylimas, kuriuo eina automobilių kelias. Salos sudarytos daugiausia iš klinčių. Paviršius – žemuma. Didžiausias aukštis 135 m (ad Duchano kalva Bahreino salos viduryje).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Bachreinas, Manama