Bangladešas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Bangladešas  
Šalies informacija šalies kodas: BD
kontinentas: Azija
sostinė: Daka
kalbos: Bengalų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 24 00 N, 90 00 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Bangladešo taka: BDT
1BDT = 0.015 USD
1BDT = 0.012 EUR

telefono kodas: +880-2

Kelionės patarimų ir įspėjimų Bangladešas
Turizmas Turizmas Bangladešas yra lėtai besivystanti užsienio valiutos pajamas gaunantis asmuo. Šalis turi pritraukti daug tarptautinių ir vietinių turistų. Bangladešas atostogų priėmimo žemės kelti daug spalvingas briaunų. Jos lankytinų vietų yra daug užlenkta, kuris apima archeologinių vietų, istorinių mečečių ir paminklų, kurortų, paplūdimiai, iškylą intarpai, miškų ir genčių žmonių, įvairių rūšių laukinių gyvūnų. Bangladešas yra daug galimybių turistams, meškeriojimas, vandens slidės, upės kreiseriniu, žygiai, irklavimas, buriavimas, jūroje maudytis, taip pat pareikšti vienas glaudžius ryšius su nesugadintas gamtos. Šiaurinėje dalyje, kurią sudaro Rajshahi padalinys, yra archeologinių vietovių, įskaitant šventyklų miestas Puthia Rajshahi; didžiausių ir seniausių archeologinės vietos, į Bogra Mahasthangarh; viena didžiausių budistų vienuolyną, Naogaon Paharpur, dekoratyviniai TERRACOTA induistų Bangladešas Kantaji šventykla, šventykla ir daugelis rajbaris arba senosios zamindars pilys.
Kultūra Bangladešas turi ilgą istoriją, jos kultūrą. Žemės, upių, ir paprastų žmonių gyvenimą suformavo turtingą paveldą ryškūs skirtumai nuo kaimyninių regionų. Jis vystėsi per šimtmečius ir apima keletą socialinių grupių, Bangladešo kultūrinę įvairovę. Bengalijos 19 ir pradžioje 20 a. Renesanso, pažymėjo, bengalų rašytojų, šventieji, autorių, mokslininkų, tyrinėtojų, mąstytojų, muzikos kompozitorių, dailininkų ir filmų kūrėjai atliko svarbų vaidmenį Bengalų kultūros plėtrą. Bengalijos Renesanso gimstantis politinis Indijos nacionalizmo sėklos ir buvo pirmtakas daugelyje šiuolaikinės Indijos meno ir kultūros išraiškos būdų. Bangladešo kultūra yra sudėtiniai ir per šimtmečius sutapatino induizmas, Džainizmas, budizmu, islamu ir krikščionybės įtaka. Tai pasireiškia įvairiomis formomis, įskaitant muzikos, šokio ir dramos meno ir amatų, folkloro ir liaudies pasakose, kalbos ir literatūros, filosofijos ir religijos, festivalių ir švenčių, taip pat atskira virtuvė ir kulinarijos tradicijas.
Virtuvės Bangladešo virtuvė nurodo į bengalų virtuvė, paplitusi Bangladešas. Bangladeše buvo rytinėje Bengalijos iki Indijos Pasiskirstymo. Bangladešo virtuvės įtraukta daug persų-arabų elementai ir jautienos vartojimas labai išskiria jį iš Vakarų Bengalija, Indija virtuvės. Ji taip pat turi daug regioninių skirtumų. Tačiau visoje šalyje kuokštelinių ryžių, įvairių lęšių rūšių, kuri yra lokaliai žinoma kaip Dal (kartais rašomas kaip daal) ir žuvies. Kadangi didelė dalis žemės (daugiau kaip 80% tikrais atvejais) gali būti po vandeniu, tyčia, dėl ūkininkavimo praktikos arba dėl sunkių klimato, topografinių arba geografinių sąlygų, nenuostabu žuvų funkcijas, kaip svarbus baltymų šaltinis Bangladešo dietos. Yra posakis, kuris eina, "Machh-e-Bhat-e-Bangali" (žuvies ir ryžių padaryti bengalų).
Klimatas Bangladešas subtropikų musonas klimato būdinga platų kritulių sezoninius svyravimus, vidutiniškai šilta temperatūra ir didelė drėgmė. Regionų klimato skirtumus šią vienodo šalyje yra nedideli. Tris sezonus visuotinai pripažintus: karštas, drėgnas vasarą nuo kovo iki birželio, vėsioje, lietingą musonas sezoną nuo birželio iki spalio, ir vėsioje, sausoje ir žiemą, nuo spalio iki kovo. Apskritai, maksimali temperatūra vasarą svyruoja tarp 32 ° C ir 38 ° C. Balandžio Šilčiausias mėnuo daugelyje šalies dalių. Sausis yra šalčiausias mėnuo, kai dauguma šalies vidutinė temperatūra yra 10 ° C.
Valiuta Taka (bengalų kalba: টাকা ženklas: ৳ arba TK, kodas: BDT) Bangladešo valiuta. Bangladešo bankas, šalies centrinis bankas kontroliuoja valiuta išdavimo, išskyrus vieną, toks ir dvi takas pažymi, kuri yra atsakinga Finansų ministerija Bangladešo vyriausybė. Dažniausiai naudojamas simbolis Taka tk, ৳, kvitus, o perkant prekes ir paslaugas. Vienas takas yra suskirstyta į 100 poisha. Bengalų kalba, žodis "takas" taip pat dažniausiai naudojamas apibūdinant bendrai - tai bet pinigai, valiuta, ar užrašus. Taigi, šnekamojoje kalboje, kalbantis žmogus Bengalų gali naudoti "takas" perduoti pinigus nepriklausomai nuo to, kas valiuta išreikšta. Valiutos ženklas yra užkoduotas Unicode U 09 F3 ৳ Bengalų rupija ženklas (HTML: ৳).
Kaina Daka turi bendrą pragyvenimo išlaidų indeksu, kuris prilygsta pigių gyvenimo vietas. Bendras pragyvenimo išlaidų indeksu sudaro pačias prekes ir paslaugas visose 13 krepšelis grupės kiekius, kainas. Daka yra šiuo metu užima 292 apskritai brangiausia vieta pasaulyje gyventi emigrantų iš 300 tarptautinių vietose.
Tourism The tourism industry is an important part of the economy of Belize, in 2007 contributing to over 25% of all jobs, and making up over 18% of the GDP. This constituted 590 million BZD (295 million USD), according to the Belize government, up 90 million BZD (45 million USD) from the year before. Important tourist attractions in Belize include the natural attractions of land and sea, making the areas important in Ecotourism, as well as the historic ruins of Belize's Pre-Columbian Maya civilization.
The Great Blue Hole, located near Ambergris Caye, Belize.
Ruins of Xunantunich, near San Ignacio Town, Belize.
Tourism is the domain of the Ministry of Tourism, within which the Belize Tourism Board works as a link between the private and public sector.
A combination of natural factors—climate, the Belize Barrier Reef (longest in the Western Hemisphere), 127 offshore Cayes (islands), excellent fishing, safe waters for boating, scuba diving, and snorkeling, numerous rivers for rafting, and kayaking, various jungle and wildlife reserves of fauna and flora, for hiking, bird watching, and helicopter touring, as well as many Maya ruins—support the thriving tourism and ecotourism industry. Development costs are high, but the Government of Belize has designated tourism as its second development priority after agriculture. In 2007, tourist arrivals totaled 251, 655 (more than 210, 000 from the U. S. ) and tourist receipts amounted to $183. 3 million

Daka, Bangladešas

Pirmadienis 10, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Bangladešas

Bangladešo Liaudies Respublika (Bangladešas) – valstybė pietų Azijoje, įsikūrusi rytinėje istorinio Bengalijos regiono dalyje. Ribojasi su Indija ir Mianmaru.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Bangladešas, Daka