Baltarusija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Baltarusija  
Šalies informacija šalies kodas: BY
kontinentas: Europa
sostinė: Minskas
kalbos: Balarusų, rusų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 53 00 N, 28 00 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Baltarusijos rublis: BYR
1BYR = 0.0005 USD
1BYR = 0.0004 EUR

telefono kodas: +375-17

Kelionės patarimų ir įspėjimų Baltarusija
Kultūra Baltarusijos kultūra yra daug įvairių veiksnių poveikį tūkstantmečio vystymosi produktą. Tai fizinė aplinka; etnografinių fone baltarusių (slavų naujokai su Baltijos čiabuviai susijungimo) pradžioje gyventojai ir jų šeimininkų pagonybės; Bizantijos krikščionybė kaip nuorodą į stačiatikių religijos ir savo literatūros tradicija; šalies trūksta. natūralus sienų; upės įteka į Juodosios jūros ir Baltijos jūros ir įvairių religijų regione (katalikybė, stačiatikybė, judaizmas ir islamas).
Turizmas Baltarusijos Respublikos, įsikūręs transeuropinių transporto ir ryšių koridoriai "Vakarų-Rytų" ir "Šiaurė-Pietūs" kryžkelėje, tik gamtos, istorijos ir kultūros potencialas palankios tarptautinio turizmo. Baltarusija yra su senovės ir turtingą istoriją ir unikalią kultūrą šalį. Ji daug istorinių miestų ir miestų - Naugarduko, pirmą kapitalo Didžiosios Kunigaikštystės Lietuva, Rusija ir Jemoit; Polockas - istorinės kapitalo Polocko Kunigaikštystė su savo vertingų architektūros paminklų, pavyzdžiui, Sofijos "Katedros ir Išganytojo Atsimainymo bažnyčia su unikaliomis freskomis, 11 a. ; Turų ir Gardino - 9 ir 12 a. slavų kunigaikštysčių centrų; Mstislavl - 16 a. didelė waywodeship centras. Daugelyje miestų išsaugojo senovės šventyklos ir vienuolynai, rūmų ir pilių magnatai skirsnio Abiejų Tautų Respublika ir Rusijos imperijos, taip pat vertingų architektūros, istorijos ir kultūros paminklų.
Traditons Nepaisant to, kad krikščionybė Baltarusijoje gyvuoja daugiau nei dešimt a. pagal senovės ritualų ir tradicijų, susijusių su pagonybės laikų ir toliau gyventi pagal žmonių. Net ir dabar randama didelių Riedulys su keistais paveikslėliais IR nuotolinio kampų ir šalies miškų krūmynai. Jie buvo garbinami Baltarusijos pagonys. Tačiau labiausiai stebina tai, kad kai kurios pėdsakų aukas ne tose vietose, susijusios su šių dienų! Pagonybė vis dar populiarus festivaliuose. Labiausiai spalvinga Kolyady ir Kupalie.
Virtuvės Kaip už sriubos mes rekomenduojame jums "kholodnik" (ypač vasarą) ir maistingo "zatirka", tačiau vietinės virtuvės karalius tikrai bulvės. Baltarusiai galėtų parengti labiausiai neįsivaizduojamas patiekalų iš jos! Pirmiausia, žinoma, tai "draniki" - Gana savotiškas blynai iš tarkuotų bulvių, kad taip pat gali turėti įdaru: grybų, mėsos, uogos. Vienas, kuris nėra ragavęs "draniki", negali pasakyti, jis / ji lankėsi Baltarusijoje. Bulvės gali taip pat būti įdaryti, troškinti į puodą, kepta krosnyje, su grybais, daržovėmis ir šonine - nereikia tęsti, nes Baltarusijoje egzistuoja net bulvių kamščių! Mes tikimės Dabar jūs suprantate, kodėl kaimyninių tautų kartais vadina baltarusiai "bulbashi" (iš Baltarusijos bulvių žodis - "bulba"). Bet nemanau, kad vietos meniu yra ribotas tik su šia daržovių - restoranai ir kavinės siūlo patiekalai kiekvienos skonį. Baltarusiai taip pat įdomu, egzotiškos virtuvės, todėl Kinijos, Meksikos, Kaukazo ir kitų restoranų yra Gana dažnai Minske.
Kalba Baltarusijos Rytų slavų kalba apie 7, 5 mln. Garsiakalbiai Baltarusijoje. Tai glaudžiai susiję su Rusijos ir Ukrainos. Daugelis baltarusių yra dvikalbiai rusų ir baltarusių kalbomis.
Prekių Visų pirma jūs turite suprasti sąvoka "rinkos" arba "turgus", kuris yra labai populiarus vieta pirkti viską - nuo maisto, buitinės technikos. Aš negaliu pasakyti jums, iš kur jis atėjo, greičiausiai tai vietos tradicijos, ar rezultatas ypatumų ekonominės plėtros, bet dauguma parduotuvių šioje šalyje rinkose. Taip buvo iki šių metų (2005), kai sostinėje Minske Respublikos pradeda pirmą kartą didieji prekybos centrai ir nuolaidas.
Išlaidas Baltarusija yra vienas iš pigiausių variantų kelionės pasaulyje. Kainų lygį, yra labiausiai panašus į Tadžikistano ir Irano, ir arti Filipinai. Tai galima paaiškinti jo vietą Rytų Europoje, kuris, paprastai, o ne brangūs pasaulio keliautojams šalis. Lyginant su kitomis Europos šalimis, Baltarusija yra pigiausias variantas turistų. Uždaryti šį kainų lygis regione yra Ukraina ir Moldova, o kaimyne Rusija ir Lenkija reikalauja rimtesnių kelionių biudžetus.

Minskas, Baltarusija

Ketvirtadienis 1, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Baltarusija

Baltarusijos Respublika (Baltarusija arba Gudija) yra žemyninė valstybė Rytų Europoje, tarp Lenkijos, Ukrainos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Baltarusija, Minskas