Briuselis

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Briuselis
 
 
 
Nuotraukos Briuselis ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Briuselis
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Briuselis
Turizmas Kaip Europos Sąjungos Belgijos sostinė ir administracinis centras, Briuselis yra gyvybingas, modernus ir kosmopolitinis miestas, kad nuolat šurmuliuos verslo keliautojams ir turistams, tiek. Tai blizgus dangoraižių ir grandiozinių viduramžių, neo-klasikinio ir Art Nouveau pastatų, eklektyczny derinys. Miesto centras yra apsupti vidinio žiedinio kelio, kuris taip žinoma, kad viduramžių miesto įtvirtinimų paėmė. Tai taip pat padalyta į dvi atskiras sritis - Upper Town ir Žemutinis miestas. Yra daug daryti didelio miesto centre, iš pirkinių spalvingi butików ir didžiosios muziejų Aukštutinės miesto kultūros sugeria kai klajojo po viduramžių miesto širdyje žemutinėje miesto.
Cultura Belgijos kultūros mišiniai flamandų šiaurėje ir Prancūzijos Pietų gaminti kažką labai labai panašūs Paryžiaus stiliaus, tačiau šiek tiek off-beat. Belgų ypač artumą prie vaizduojamojo meno ir spektakliai, ir yra pastoviai dalyvauja įvairių formų teatro, operos, baleto ir sceninės muzikos. Būdamas namuose trisdešimt nepriklausomų teatrų laikosi Briuselio "pavadinimą, kaip scenos meno Meka. Taigi, Nacionaliniu simfoniniu orkestru ir Nacionalinio operos teatras turi pamatyti dėl vizito į šį miestą. Be gyvas vietose alternatyvaus roko, džiazo minios ir klasikinės muzikos salės, visus pažangiausius meno įvairovė yra populiarus šiame Europos kapitalo.
Restouran Nuo tradicinių Belgijos ir Prancūzijos kaina apie Grand Place ir daugiau egzotiškų etninių variantų, pavyzdžiui, malonus Italijos restoranų string "Mažoji Italija" (kartu rue Franklin) kainos, siūlomos Briuselis Choc-bloko užsiima valgomasis galimybes. Žinoma, mes visi žinome, kad Belgija yra susijęs su Moules (midijų) ir Frites "(traškučiai), tačiau jis manimi taip pat laikyti keletą papildomų patiekalų, kad turi buvo formos, įtakos įvairių įskaitant prancūzų, ispanų ir olandų, kurie visi nusprendė per tam tikru istorijos žemę. Tai belgų "kulinarijos istoriją galima atsekti iki viduramžių. Jūs galite mėgautis starteriai, pavyzdžiui, kroketai aux Crevettes Grises (krevečių) ir fondue au fromage (tipo sūrio maltinukas). Specialybės Belgijos duona yra saldus yra Choesels ir Ardėnų paštetas, paštetas sudaro daugiausia kiaulienos ir česnakų. Tada yra pagrindinių patiekalų, tokių kaip file Americain (patiekiamas maltos ir žaliavos sumaišyti su svogūnais ir keletas prieskoniai). Belgai naudotis savo raudonos mėsos ir ji gali daug valgio. Ragu Kaulo Agneau troškinti ėriukų patiekalas, marinuotas su prieskoninėmis žolėmis. Fazanų ir triušių yra taip pat naudojamas kai kuriose specialybės kaip Faisan à la Brabançonne ir Lapin patiekalai patiekalų.
Prekių Briuselis apsipirkti yra ne tik šokoladas, alus ir nėrinių, nors šie trys yra tikrai verta patikrinti jų kokybės ir meistriškumo. Per savo Briuselis atostogų, galite paragauti aukščiausios kokybės boutique parduotuvių ir prekių Briuselyje rinkose labiausiai eklektyczny derinys! Susiradę iš geriausių vietų aplankyti kiekvieno tipo geros, taip pat galite pažvelgti kaip pirkti geriausia Belgijos šokolado, kur pirkti nice Belgijos alaus (be getting neveikiančių išjungti!) Ir taip pat keliose vietose eiti be muito ir suvenyrų parduotuvių. Dauguma Briuselio gyventojų parduotuvė šeštadieniais, nes sekmadieniais parduotuvės nedirba. Taigi, jei norite išvengti perpildytos parduotuvių ir purvinų drabužių kabyklos, tada išvengti prekybos šeštadienio popietėmis. Sekmadieniais parduotuvės netoli Grand Place ir paprastai yra atviri ir tt kai Briuselio rinkose.
Kaina Pereinant iš Paryžiaus išlaidas trumpų sustojimų metu Briuselyje. , Aš vis dar turėjo daug šalių matyti mano kelionę, ir aš žinojau, toliau į šiaurę, nuėjau, brangiau viskas taps. Taigi planas buvo paprastas, susitikti su draugu, kad buvo vienas iš mano Velykų konkurencijos laimėtojai ir mėgautis keletą alaus. Ir tai, ką man pavyko padaryti per dvi dienas sustabdyti. Dvi dienas tu sakai? kaip dvi dienas gali būti geras gidas, Belgijoje išlaidoms padengti? Sutinku, kad išlaidos per tokį trumpą laiką bet nėra labai geras gidas vieta, į bendras išlaidas, todėl nedvejodami imtis šių išlaidų, kaip jums patinka. Turint tai sakė, čia yra mano išlaidas.

Briuselis, Belgija

Sekmadienis 12, Liepa

Straipsnis iš Vikipedijos apie Briuselis

Briuselis – Belgijos sostinė, taip pat laikoma de facto Europos Sąjungos sostine, kadangi čia yra dvi iš trijų pagrindinių sąjungos institucijų, yra ir NATO būstinė. Briuseliu dažnai vadinamas visas Briuselio-sostinės regionas, tačiau Briuselio miestas (prancūziškai Bruxelles-Ville arba Ville de Bruxelles, olandiškai Stad Brussel) yra 1 iš 19 Briuselio-sostinės regiono komunų.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Belgija, Briuselis