Belgija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Belgija  
Šalies informacija šalies kodas: BE
kontinentas: Europa
sostinė: Briuselis
kalbos: Olandų, prancūzų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 50 50 N, 4 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +32-2

Kelionės patarimų ir įspėjimų Belgija
Turizmas Turizmas Belgija Belgijos pramonės ir jos prieinamumą iš kitur Europoje vis dar yra populiarus turizmo paskirties. Turizmo pramonė sukuria 2, 8% Belgijos bendrojo vidaus produkto ir jame dirba 3, 3% darbingo amžiaus gyventojų (142. 000 žmonių) . 6. 7 milijonų žmonių 2005 m. išvyko į Belgiją. Du trečdaliai iš jų ateina iš didelių kaimyninėse šalyse - Prancūzija, Nyderlandai, Jungtinė Karalystė ir Vokietija.
Kultūra Belgijos kultūra ateina į formą per papročius ir tradicijas, kurią sudaro žmonės iš įvairių etninių grupių gyventojų. Prancūzijos pranešėjų iš Briuselio ir Flandrijos iš Flandrijos ir spalva skiriasi Belgijos kultūra. Belgijos šalis turi turtingą meno palikimą, kuris yra akivaizdus savo architektūra, taip pat pasaulinio lygio muziejais visoje šalyje. Karališkasis Antverpeno dailės muziejus yra vienas iš svarbiausių regiono muziejų. Groeninge Briugėje ir Plantin Moretus Antverpene muziejus yra kitų svarbių muziejų, atskleis tikrąjį meno palikimas Belgijoje.
Virtuvės Belgija buvo vadinamas tautos gurmanai, o ne gurmanams: šalies, kitaip tariant, kur "didelis virtuvė" yra prieš "virtuvę". Buvo pasakyta, kad Belgija tarnauja prancūzų kokybės maisto Vokietijos kiekius
Klimatas Belgija yra vidutinio klimato pakrantės regionuose vidaus apie Briuselyje. Siekiant Ardėnų tampa vis labiau žemyninis klimatas šaltesnis žiemomis ir šiltomis vasaromis. Krituliai yra tolygiai paskirstytos per metus. Taip pat dažnai sninga. Vidutinė paros temperatūra svyruoja tarp 4 laipsnių žiemą ir 22 laipsnių vasarą. Apranga: vidutinio svorio drabužių, visus metus, striukę ar megztinį, vėsesnės vasaros vakarais. Neperšlampami drabužiai yra naudingas bet kuriuo metų laiku. Vyrai prašoma dėvėti striukė dauguma gerų restoranų. Sunkesni rūbais žiemos mėnesiais patariama.
Kalba Belgijos Karalystė turi tris oficialias kalbas: olandų, prancūzų ir vokiečių kalbomis. Taip pat kalbama ne oficiali, mažumų kalbų ir dialektų.
Prekių Briuselyje, yra daugybė universalinių parduotuvių ir stambių prekybos centrų, siūlanti įvairių prekių, iš madingų drabužių skanus šokoladas ir gero vyno. Vienas iš seniausių prekybos centrų mieste, inovacijų, įsikūręs prie pagrindinių prekybos arterija Avenue Louise. Kitas didelis prekybos galerijoje įsikūręs netoli Avenue de la Toison d'Or. Ten jūs rasite prabangių parduotuvėlių tokie garsūs dizaineriai kaip Laura Ashley ir Kenzo. Kitas mados rajone eina per Boulevard de Waterloo, kuris rodo naujausias tendencijas iš tokių kilnių pavadinimus kaip Armani, Chanel, Gucci ir Ralph Lauren podiumo. Paskutinis, bet ne mažiau garsaus parduotuvė Maison Delvaux, sukurti geriausių Belgijos karališkoji šeima, odos gaminių. Šis prabangus parduotuvė yra viena iš seniausių ir labiausiai Žinomas parduotuvės Briuselyje.
Išlaidas Gyvenimo išlaidos priklauso nuo jūsų gyvenimo būdą ir miesto jūs gyvenate in Kaip vyksta daugelyje vietų daug: didžiuosiuose miestuose bus brangesnis nei kaimo vietovėse. Čia rasite gyvenimas kaip studentas bus jums kainuoti
Valiuta jis frankas (olandų: Frank, Prancūzijos frankas, vokiečių: Franken) Belgijos valiutos iki 2002 m. , kai buvo įvestas euras į apyvartą. Ji buvo suskirstyta į 100 centiem (olandų), santimų (prancūzų) arba Cento (vokiečių kalba).
Maistu ir gėrimais Belgijos virėjai gali būti įtakojami Prancūzijos, tačiau jie pridėti savo ypatingą paliečia. Gimtoji specialybių Valonijoje įtraukti Jambon d'Ardėnai (kumpis Ardėnų kalnai ir slėniai) ir pikantiškas Boudin de Liège (sultingi dešra, sumaišyti su žolelėmis). Beveik kiekvienas meniu sąrašus Tomates aux crevettes (pomidorai, įdaryti mažytė, subtiliai saldus Šiaurės jūros krevečių ir šviesos, naminis majonezas), kuris yra pildymo pakankamai lengvi pietūs ir skanus užkandis. Specialusis gydyti laukia lankytojų, gegužės ir birželio mėn. Belgijos šparagų, o nuo spalio iki kovo endivijos, Belgijoje, kuri yra žinoma kaip salotinė (baltos spalvos lapų). Skaityti daugiau: http://www. frommers. com/destinations/belgium/0213020880. html # ixzz1ZKT0pJja

Briuselis, Belgija

Trečiadienis 15, Liepa

Straipsnis iš Vikipedijos apie Belgija

Belgijos Karalystė  – valstybė šiaurės vakarų Europoje. Ji yra viena iš Europos Sąjungos steigėjų ir joje yra ES būstinė bei kitų svarbių tarptautinių organizacijų, tarp jų NATO. Belgija turi sausumos sienas su Nyderlandais, Vokietija, Liuksemburgu ir Prancūzija, Šiaurės Vakaruose valstybės krantus skalauja Šiaurės jūra ir Duvro (arba Pa De Kalės) sąsiauris.

Belgija priklauso „Žemųjų šalių“ regionui (kurį taip pat sudaro Nyderlandai ir Liuksemburgas). Taip pat Belgija priklauso ir šių trijų valstybių ekonominei sąjungai, vadinamai Beniliuksu (nuo 1948 m.). Žemosios šalys yra tankiausiai gyvenamos Europoje, tačiau gyvenimo lygis jose yra labai aukštas.

Belgija yra palyginti nauja valstybė, gavusi nepriklausomybę tik 1830 m. Iki tol ją valdė Nyderlandai. Dabartinės jos sienos nustatytos tik 1919 m.

Upė Masas dalija šalį perpus. Į šiaurę iki pat jūros driekiasi derlingos lygumos. Į pietus nuo Maso eina Ardėnų kalnai, kur prastose žemėse išsibarstę reti ūkeliai.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Belgija, Briuselis