Beninas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Beninas  
Šalies informacija šalies kodas: BJ
kontinentas: Afrika
sostinė: Porto Novo
kalbos: prancūzų, Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 9 30 N, 2 15 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Vakarų Afrikos frankas: XOF
1XOF = 0.002 USD
1XOF = 0.002 EUR

telefono kodas: +229-21

Kelionės patarimų ir įspėjimų Beninas
Turizmas Turizmas Beninas mažų įmonių. 1996 m. , Beninas turėjo apie 150. 000 turistų. Maža šalis su didelės koncentracijos lankytinų vietų, Beninas nacionalinių parkų ir kultūra yra tarp savo pagrindines turistų lankomas vietas. Abomey yra vienas Beninas pagrindines turistų lankomas vietas, su rūmų, kurie tapo Pasaulio paveldo sąrašą 1982 metais. Sostinės Porto Novas lankytini objektai yra muziejų ir architektūros.
Virtuvės Beninese Afrikos virtuvė yra žinoma savo ir egzotinių ingredientų ir kvapnus patiekalai. Beninese virtuvės apima daug šviežių įvairių padažų patiekalams. Mėsa paprastai yra Gana brangus, ir rupiniai dažniausiai šviesios mėsos ir augalinių riebalų turtinga.
Kalba Benino oficialiąja kalba yra prancūzų. Jis yra plačiai naudojami verslo, vyriausybės, universitetai, ir žiniasklaida. Kai kurie iš vietinių ir Bendrijos kalbomis, kuriomis kalba yra fonas, ėdalas, gun, Pulaar / Fulfulde, Aizo, jorubų, Toros, Sahou, Dendi / Songhay, Užsklandos ir Sorn'ba. Beninese kalbomis paprastai yra perrašyti su atskiru laišku kiekvienam kalbos garsas (fonema), vietoj prancūzų arba digraphs anglų kalba diakritiniai ženklai.
Klimatas Geriausias laikas aplankyti Pietų pusiaujo klimato keturis sezonus. Tai yra karšta ir sausa, nuo sausio iki balandžio ir rugpjūčio mėnesį, su lietaus sezonas, per gegužės iki liepos ir rugsėjo iki gruodžio mėn. Šiaurę nuo ekstremalių temperatūrų, karštas ir sausas nuo lapkričio iki birželio, aušintuvas ir labai drėgnas tarp liepos ir spalio mėn.
Maistas Beninas maisto gali būti suskirstyti pagal dvi atskiras Šiaurės ir Pietų regionuose. Šiaurės regionas yra pagrindinis maisto produktas, Beninas Yam. Žmonės šiame regione, taip pat vartoti kiaulienos, vištienos ir jautienos. Paprastai jie yra su padažu kepti gerai, kad tai skanu. Padažu ir žemės riešutais kartu su daužė batatus. Vaisiai, kaip mangai, taip pat gali būti rasti gausa sezonų metu. Pupelės, ryžiai ir kuskusas yra be sūrio, kuris yra regiono specialybę. Pietinio regiono žmonėms vartoti, kukurūzų nes jų pagrindinis maisto produktas, . Kitų pietų Beninas maisto vištienos ir žuvies. Daugelis patiekalų Beninas su kukurūzų miltų. Mėsos patiekalai sudega žemės riešutų arba palmių aliejaus kepimui tai. Žmonės pietinio regiono, taip pat imtis triušių mėsa, krūmas žiurkės, ožkų ir jautienos. Apelsinų, ananasų, bananų ir mangų rasti gausa šiame regione. Kaip Šiaurės regione žmonės, žmonės pietinio regiono, taip pat pupelės, kuskuso ir ryžių.

Porto Novo, Beninas

Antradienis 24, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Beninas

Benino Respublika (Beninas ; anksčiau – Dahomėja) – valstybė Vakarų Afrikoje. Ribojasi su Togu vakaruose, Nigerija rytuose, Burkina Fasu bei Nigeriu šiaurėje. Pietuose prieina prie Gvinėjos įlankos.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Beninas, Porto Novo