Bermuda

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Bermuda  
Šalies informacija šalies kodas: BM
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: Hamiltonas
kalbos: Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 1900
GPS: 32 20 N, 64 45 W
elektra: 120V/60Hz

piniginis vienetas:
Bermudų doleris: BMD
1BMD = 1.000 USD
1BMD = 0.790 EUR

telefono kodas: +441

Kelionės patarimų ir įspėjimų Bermuda
Turizmas Bermudai subtropikų sala, apimanti gamtos ir kultūros vertybės, švarus, saugus paplūdimiai ir tropinių augalų gyvybės. Hamiltonas, Bermudai kapitalo, siūlo muziejų ir galerijų, kurios apima Bermudų Historical Society Museum ir Bermudų Nacionalinė galerija. Bermudų rožinės atspalvių paplūdimiai yra atviras baseinas su vandens sporto, valtis turai, nardymo ir žvejybos taip pat bus galima gauti visoje saloje.
Klimatas Klimatas subtropinis, švelnios žiemos, pavasarį ir rudenį (rudenį), tačiau nuo gegužės pabaigos iki spalio, gali būti nepatogiai karšta, ir ypač didelė drėgmė. Karščiausių metų nuo gegužės iki spalio vidurio, kai temperatūra hover nuo 75 ° F / 23 ° C ir 85 ° F / 29 ° C temperatūroje , Dažnai gerokai daugiau nei 85%, drėgnumas yra ne aukščiausią nuo liepos iki spalio vidurio.
Kalba Ne tik anglų pagrindinę kalbą, Bermudai, tačiau daugelis ekspertų lingvistikos pažymėjo, kad Bermudan anglų Pieśń yra labai panašus į Amerikos pietus anglų kalba. Kitų Europos kalbų įvairovė taip pat kalbėjo, Bermudai, įskaitant ispanų, portugalų, prancūzų, bet išlieka anglų kalba kasdienio gyvenimo.
Virtuvės Įdomu, kuris yra unikalus Bermuduose ir geriausia vieta gauti maisto ir gėrimų? Ir kur vietiniai ir informuoti svečius eiti? Tada esate tinkamoje vietoje. Tačiau jei jūs ieškote informacijos apie savo stilių Bermudai maisto ruošimo ir tipiškas Bermudų maistas, tada patikrinkite Bermudai virtuvė. Na yra daug veislių, kai kalbama Bermudai vietos maisto. Įvairiais būdais, Bermudai vis dar bauda britų prekių prekybininkas, nors daiktų asortimentą sparčiai auga.

Hamiltonas, Bermuda

Antradienis 29, Rugsėjis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Bermuda

Bermuda (Bermudai, Bermudų salos) – Jungtinės Karalystės užjūrio teritorija, esanti Atlanto vandenyne, maždaug už 975 km į rytus nuo JAV. Koloniją sudaro per 150 vulkaninės kilmės salų, užimančių 58, 8 km² plotą. Administracinis centras – Hamiltonas, išsidėstęs didžiausioje saloje.

Gyventojai kaupia vandens atsargas, kai lyja. Salyno klimatas švelnus ir drėgnas, juolab, kad salas skalauja šiltoji Golfo srovė. Bermudoje tarpsta mangrovės ir daugybė žydinčių augalų, tačiau tinkamos dirbti žemės maža, todėl vienintelė žemės ūkio kultūra, kurią eksportuoja Bermuda - žydinčios lelijos. Pastaruoju metu turistų sumažėjo, bet turizmas šalies ūkiui tebėra labai svarbus. Daugiau kaip 80 proc. turistų atvyksta iš JAV. Svarbiausios Bermudos ūkio šakos - bankininkystė ir draudimo verslas. Pagrindinės eksporto prekės yra: laivų ir lėktuvų degalai, vaistai, parfumerijos gaminiai.

Salos yra šiaurinis Bermudų trikampio pakraštys.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki: