Botsvana

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Botsvana  
Šalies informacija šalies kodas: BW
kontinentas: Afrika
sostinė: Gabora
kalbos: Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 22 00 S, 24 00 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Botsvanos pula: BWP
1BWP = 0.222 USD
1BWP = 0.173 EUR

telefono kodas: +267-31

Kelionės patarimų ir įspėjimų Botsvana
Kalba Botsvana, oficialiai Botsvanos Respublika (Tsvanių: Lefatshe la Botsvana), yra šalis, įsikūrusi Pietų Afrikoje. Piliečiai yra nurodytas kaip "batswana" (vienaskaitos: Motswana). Anksčiau britų protektoratu Bechuanaland Botsvana tapus nepriklausoma sandraugos 1966 m. rugsėjo 30 d. priėmė naują pavadinimą. Ji nusprendė, laisvą ir sąžiningą demokratinį rinkimuose nuo nepriklausomybės. Botsvana yra plokščia, ir iki 70% apima Kalahario dykuma. Ji ribojasi su Pietų Afrika į pietus ir pietryčius, Namibija vakaruose ir šiaurės, ir Zimbabvės šiaurės rytuose. Jos sienos su Zambija šiaurėje yra nekonkretūs, bet ne daugiau kaip keletą šimtų metrų ilgio.
Turizmas Turizmas yra vis svarbesnis pramonės Botsvana, sudaro maždaug 11% BVP, išaugo 14% metinę normą per pastaruosius 8 metus. Vienas unikalių ekosistemų pasaulyje, Okavango Delta, įsikūręs Botsvana. Šalyje siūlo puikus žaidimas peržiūrėti ir Paukštininkystė deltos ir Chobe Game Reserve - vienas iš didžiausių bandų pasaulyje nemokamai masto drambliai namų. Botsvanos Central Kalahari Game Reserve taip pat siūlo geras žaidimas peržiūrėti ir kai kurie labiausiai nutolę ir nepaliestų dykumos pietinėje Afrikoje.
Valiuta Botsvana, oficialiai Botsvanos Respublika (Tsvanių: Lefatshe la Botsvana), yra šalis, įsikūrusi Pietų Afrikoje. Piliečiai yra nurodytas kaip "batswana" (vienaskaitos: Motswana). Anksčiau britų protektoratu Bechuanaland Botsvana tapus nepriklausoma sandraugos 1966 m. rugsėjo 30 d. priėmė naują pavadinimą. Ji nusprendė, laisvą ir sąžiningą demokratinį rinkimuose nuo nepriklausomybės. Botsvana yra plokščia, ir iki 70% apima Kalahario dykuma. Ji ribojasi su Pietų Afrika į pietus ir pietryčius, Namibija vakaruose ir šiaurės, ir Zimbabvės šiaurės rytuose. Jos sienos su Zambija šiaurėje yra nekonkretūs, bet ne daugiau kaip keletą šimtų metrų ilgio.
Maistu ir gėrimais "Safari paduoda ir stovyklos tarnauja tarptautinių stiliaus virtuvę, paprastai labai aukšto lygio, kartu su vietinio alaus ir importuotą vyną ir spiritą. Galima rasti pagrindiniuose miestuose, dažnai per viešbučiai gerų restoranų ir barų. Jautiena ir ožkos yra labai populiarus mėsos. Kitur, maisto yra daugiau pagrindinių soros ir sorgo košė yra vietos kabės.

Gabora, Botsvana

Ketvirtadienis 21, Sausis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Botsvana

Botsvanos Respublika (Botsvana) – valstybė Pietų Afrikoje. Ribojasi su Pietų Afrikos Respublika pietuose, Namibija vakaruose, Zambija šiaurėje ir Zimbabve šiaurės rytuose.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Botsvana, Gabora