Kabo Verdė

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Kabo Verdė  
Šalies informacija šalies kodas: CV
kontinentas: Afrika
sostinė: Praja
kalbos: Portugalų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 16 00 N, 24 00 W
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Žaliojo Kyšulio eskudas: CVE
1CVE = 0.012 USD
1CVE = 0.009 EUR

telefono kodas: +238

Kelionės patarimų ir įspėjimų Kabo Verdė
Turizmas Turizmo Žaliojo Kyšulio Respublika, Senegalo krantų salų grupei, prasidėjo 1970 metais sala Sal ir lėtai, 1980 m. ir 1990 m. padidėjo. Turizmas prisidėjo 41 milijonų dolerių, 2000 metais šalies ekonomika. Viešbutis pramonės prisidėjo 2, 0% BVP 1997 m. padidėjo iki 6, 8% 2001 m. . Turistų skaičius padidėjo nuo 45000 1997 m. iki daugiau nei 115. 000 2001 m. ir daugiau nei 382, 831 tūkst. 2010 m. , pagal oficialų Žaliojo Verdean statistika. Dauguma šių turistų iš Jungtinės Karalystės (26, 1%), Vokietija (15, 8%), Portugalijoje (12, 8%), o apie 11, 9% turistų atvyko iš Italijos. Dauguma turistų apsilanko palyginti plokšti ir retai apgyvendintose salos Sal, Maio ir Boa Vista su balto smėlio paplūdimiais. Žaliojo Kyšulio salos malonus klimatas per didžiąją metų 350 saulėtų dienų, ir kai kurie iš jų siūlo kaip well. Diving įspūdingu kalnų peizažu, burlenčių, buriavimo ir pėsčiųjų turistų. Kai kurie ekoturizmo kuria Fogo saloje aplink ugnikalnį Piko do fogo. Turistų, kurie domisi kultūros temomis, Cidade Velha Santjago salos miestas, kuris buvo paskelbtas UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą 1997 m. , yra verta aplankyti, tačiau kultūrinis turizmas nėra ypač skatinama iki dabar.
Klimatas Žaliojo Kyšulio patirtis šilta temperatūra ištisus metus. Tačiau, lietingą sezoną nuo rugpjūčio iki spalio, kai kritulių kiekis yra neprognozuojamas. Super mėnesius nuo gruodžio iki kovo. Geriausias laikas aplankyti Žaliojo Kyšulio nuo vasario iki birželio, kai yra ilgas ir saulėtas dienas.
Kalba Oficialus salų kalba yra portugalų, kuris yra naudojamas laikraščiuose ir viską, kas parašyta, tačiau kreolų labiau naudojamas kaip šnekamoji kalba. Kreolų pagrįstas Afrikos kalbų, tačiau iš kelių Europos kalbų, su papildymais. Net šis gali skirtis nuo salos į salą.
Maistu ir gėrimais Žaliojo Verdean maisto viliojantis kreolų, portugalų ir Afrikos skonių mišinys. Salų jūros gėrybės turto, kuris dažnai yra virti tiesiai iš jūros. Turistų antplūdis sukelia vis daugiau kokybės restoranų atverti. Specialybių: • Canja (storas vištienos sriuba su ryžiais). • Catchupa (kukurūzai, pupelės, daržovių ir marinuoti tuno lėtai virtas troškinys). • Vaisiai goiabas, zimbrão tambarinas, marmelos, azedinhas, tamaras ir Cocos. Nacionaliniai gėrimai: • aguardiente (cukranendrių romo). • San Antão likeris, pagamintas iš kavos, cinamono, figų lapų, pipirmėtės, apelsinų ar citrinų rūgštim. • Manecome (vietos vynas iš fogo).
Valiuta


 

Praja, Kabo Verdė

Ketvirtadienis 26, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kabo Verdė

Žaliojo Kyšulio Respublika (Žaliasis Kyšulys) – salų valstybė Atlanto vandenyne, ~500 km į vakarus nuo vakarinio Afrikos žemyno kyšulio (Žaliojo kyšulio), esančio Senegale.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Kabo Verdė, Praja