Kosta Rika

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Kosta Rika  
Šalies informacija šalies kodas: CR
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: San Chosė
kalbos: Ispanų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 1800
GPS: 10 00 N, 84 00 W
elektra: 120V/60Hz

piniginis vienetas:
Kosta Rikos kolonas: CRC
1CRC = 0.002 USD
1CRC = 0.002 EUR

telefono kodas: +506

Kelionės patarimų ir įspėjimų Kosta Rika
Turizmas Turizmas, Kosta Rika yra viena iš sparčiausiai augančių ūkio sektorių, kurį 1995 m. countryand tapo didžiausia užsienio valiutos šaltinis. Nuo 1999 m. , turizmas uždirba daugiau užsienio valiutos nei bananų, ananasų ir kavos kartu. Turizmo bumas prasidėjo 1987 metais, iki iš 329, 000 lankytojų skaičius 1988 metais, per milijono 1999 m. 1. 03, 2010 m. archyvinius įrašus apie 2. 1 milijonų užsienio turistų. 2008 m. turizmo prisidėjo 7, 2% šalies BVP, 22, 7% užsienio valiutos visą eksportą, o 2005 m. jis buvo atsakingas už 13, 3% tiesioginių ir netiesioginių darbo.
Kalba Kosta Rikos Respublika, República de Kosta Rika. 4. 327. 000. Nacionalinė arba oficialioji kalba: ispanų. Raštingumo lygis: 93% 1999 m. (WA). Imigrantų kalbas: baskų, Rytų jidiš, Yue kinų (4500). Informacija daugiausia iš SIL 1967-2002. Aklas gyventojų: 2500. Kurčiųjų Gyventojų skaičius: 202. 625. Kurčiųjų įstaigų: 9. Kosta Rika išvardytų atskirų kalbų skaičius yra 10. Tų, visų gyvųjų kalbų.
Klimatas Kosta Rika klimato. Kosta Rika yra nedviprasmiškai atogrąžų šalis, esanti tarp 8 ° ir 11 ° šiaurės platumos, Gana arti pusiaujo. Nors kalnuose virš 2000 metrų, gausite daug žemesnes temperatūras, vidutinė metinė temperatūra daugelyje šalies slypi tarp 21, 7 ° C (71 ° F) ir 27 ° C (81 ° F). Super mėnesius nuo lapkričio iki sausio, ir šilčiausi nuo kovo iki gegužės. San Chosė, kapitalo, kur daugiau kaip trečdalis gyventojų gyvena maždaug 1170 metrų aukštyje, stovai ir vidutinė metinė temperatūra 20, 6 ° C (69 ° F).
Virtuvės Kosta Rikos virtuvė yra žinoma, yra kvapnus, bet Gana lengvas, didelė priklausomybė nuo šviežių vaisių ir daržovių. Pagrindiniai kuokštelinių, žinomas kaip Gallo Pinto, susideda iš ryžių ir juodųjų pupelių. [Taisyti], pietūs, tradiciniai nacionalinis patiekalas vadinamas Casado. Ji vėl susideda iš ryžių ir pupelių tarnavo šalia kito, o ne maišyti. Ten paprastai bus, kai mėsos rūšis (Carne asada, žuvies, kiaulienos kotletas ar vištienos) salotos apvalus patiekalas. Taip pat gali būti kai kas mėgsta kepti gyslotis (patacones arba Maduro), balto sūrio gabaliuką, ir / arba kukurūzų tortillas, lydimas priedai. Salsa Lizano yra visur pagardų ir kaip ingredientas, kepimo įvairių patiekalų, įskaitant Gallo Pinto. Daugelyje šeimos susibūrimų ar ypatingomis progomis yra labai dažnas parengti Arroz con Pollo (ryžiai su vištiena) kartu su Rusijos salotos, salotos su runkeliai, bulvės, kietai virtų kiaušinių ir Mayo. Šie du patiekalai yra labai populiarus, Kosta Rikos virtuvė. Smuklės, įvairūs maži patiekalai (boquitas) aptarnauja patacones su juodųjų pupelių kritimo, chimichurri (pomidorai, marinuoti svogūnai, žaliųjų citrinų sultys), kartu su tortilla lustai, chifrijo (ryžiai ir pupelės su chicharrones, kuris yra kepta kiauliena odos ir chimichurri ), ceviche (žuvys ir / ar krevečių su svogūnais ir marinuotais žaliųjų citrinų sultys) ir vigorón (kopūstai, chimichurri, jukos, patiekiami su kalkių gabaliuką).

San Chosė, Kosta Rika

Ketvirtadienis 3, Gruodis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kosta Rika

Kosta Rikos Respublika (Kosta Rika) – valstybė Centrinėje Amerikoje, Šiaurės Amerikos žemyne. Ribojasi su Panama pietuose, Nikaragva šiaurėje, taip pat Karibų jūra rytuose ir Ramiuoju vandenynu vakaruose.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Kosta Rika, San Chosė