Kroatija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Kroatija  
Šalies informacija šalies kodas: HR
kontinentas: Europa
sostinė: Zagrebas
kalbos: Kroatų

ES narystė: ne
NATO narystė:

GSM: 900
GPS: 45 10 N, 15 30 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Kroatijos kuna: HRK
1HRK = 0.170 USD
1HRK = 0.135 EUR

telefono kodas: +385-1

Kelionės patarimų ir įspėjimų Kroatija
Klimatas Šiaurės Kroatija yra vidutinis žemyninis klimatas, o centrinės ir aukštumų regionų kalnų klimato. Visoje Adrijos jūros pakrantėje yra malonaus Viduržemio jūros klimatas. Pavasarį ir rudenį yra lengvos palei pakrantę, o žiemą šalta ir sniego centrinės ir šiaurės regionuose. Vidutinė temperatūra vidaus sausio svyruoja nuo -10 iki 5 ° C, rugpjūčio 19 iki 39 ° C temperatūroje. Vidutinė temperatūra pajūryje yra didesnis: 11 sausio 6 d. ° C, rugpjūčio 21 d. iki 39 ° C.
Prekių Pirkiniai Kroatija paprastai ne keleivių radaro šalyje nėra žinoma, kaip didžiuosiuose prekybos paskirties. Nesvarbu, ar jūs ieškote unikalių suvenyrų (žr. , ką pirkti, Kroatija), naršyti Kroatijos parduotuvių ir rinkas yra gauti žinoti, jaučiate. Net trumpiausią pirkinių ekskursiją pažvelgti į vietinius papročius, maistą ir pragyvenimo išlaidos.
Valgymas Kroatijos pakrančių regionų virtuvės, o Viduržemio jūros skonio, kaip galima tikėtis, su daug alyvuogių aliejaus naudojama rengiant. Tačiau kroatų virtuvės turi savo atskirą tapatybę, ypač atsižvelgiant į žuvies kepimo. Tradicijas ant grotelių ir skrudinant žuvies ir jūros gėrybių buvo iš kartos į kartą, kur žuvies skonis priklauso nuo kepimo techniką ir medienos rūšies parinkimas. Vargina Dalmatijos alyvuogių aliejaus gaminimo būdas, gradelavanje, kuri suteikia žuvų pirma ir fantastišką skonį. Visi išilgai pakrantės ir salos, žuvies meniu yra nepralenkiamas - net nuolankus sardinių niekada skonis visai taip skanus. Daugelis Kroatijos žuvies restoranais savo žvejybos laivų, todėl galite būti tikri, žuvų šviežumo. Be to, tai nėra neįprasta, kad pasirinkti savo atrinkti iš skirtingų rūšių žuvų restoranas centre laikomi ant ledo.
Išlaidas Kroatija turi reputaciją kaip pigūs nors kainos augo pastaruosius keletą metų. Tačiau Kroatija yra pigiau nei daugelyje kitų paskirties vietas Viduržemio jūros regione
Kalba Kroatų kalba yra pietų slavų kalba, kuri naudojama visų pirma Kroatijos gyventojai, taip pat kroatų Bosnijos ir Hercegovinos. Kroatijos Ijekavian Tarimas Stokavian tarmės (su kai kuriais iš Cakavian ir Kajkavian įtaką) ir raštu su Kroatijos abėcėlės.
Turizmas Turizmas Kroatijos yra gerai išvystyta pramonė. Apsilanko daug turistų, patirti šalies ilga pakrantė ir gerai išsaugotas pakrančių Renesanso miestų. , Kroatija 2005 m. , turėjo 10 milijonų turistų lankytojų, [1], ir 2008 m. 11, 26 mln. Turistų [2], išskyrus sostinės Zagrebo, buvusių baroko sostinė Varazdin ir viduramžių pilių gausa, šalies viduje mažiau turistų lankomas vietas. Buvo paskirtos aštuonios sritys šalies nacionaliniuose parkuose, ir šiose srityse kraštovaizdis yra suteikta papildoma apsauga nuo plėtros. Keletas kompanijų siūlo flotillas jachtų kartu skirtingų driekiasi pakrantės, kuri yra taip pat populiarus su narų. Šalyje šiuo metu yra reklamuojami pagal moto Viduržemio jūros, nes ji kažkada buvo.

Zagrebas, Kroatija

Pirmadienis 30, Lapkritis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kroatija

Kroatijos Respublika (Kroatija) - valstybė Europoje, Centrinės Europos ir Balkanų kryžkelėje, besiribojanti su Adrijos jūra pietuose, Slovėnija, Vengrija, Bosnija ir Hercegovina, Serbija bei Juodkalnija.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Kroatija, Zagrebas