Kuba

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Kuba  
Šalies informacija šalies kodas: CU
kontinentas: Šiaurės Amerika
sostinė: Havana
kalbos: Ispanų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 21 30 N, 80 00 W
elektra: 110/220V/60Hz

piniginis vienetas:
Kubos pesas: CUP
1CUP = 1.000 USD
1CUP = 0.790 EUR

telefono kodas: +53-7

Kelionės patarimų ir įspėjimų Kuba
Turizmas Turizmas Kuboje pritraukia daugiau nei 2 milijonai žmonių per metus, ir yra vienas pagrindinių salos pajamų šaltinių. Su palankus klimatas, paplūdimiai, kolonijinės architektūros ir atskira kultūros istorijos, Kuba ilgą laiką buvo patraukli turistams. Atsižvelgdama buvo paskutinis, seniausių ir artimiausių Ispanijos kolonija, kol 1901 m. pirmą dalį 20-ojo amžiaus Kuba ir toliau gauti naudos iš didelių investicijų, sukurti pramonės ir imigracijos. Jo artumo ir artimų Jungtinės Valstijos taip pat padėjo Kubos rinkos ekonomikai klestėti Gana greitai. , Kaip santykiai tarp Kubos ir Jungtinių Amerikos Valstijų sparčiai prastėja, po Kubos revoliucijos ir dėl ekspropriacijos ir įmonių nacionalizacija, sala tapo atkirsta nuo savo įprastos rinkos, embargą ir draudimą keliauti, buvo paskirta JAV piliečių Lankymūsi Kuba. Turizmo pramonė sumažėjo iki rekordiškai žemo lygio per dvejus metus F. Castro įstojimo į valdžią. Viduryje, 1960 metais komunistų valdžia buvo uždrausti ir pašalinti visus privačios nuosavybės, uždraudė užsienio valiuta laikymas, ir turizmo pramonei pašalinti visi kartu.
Kultūra Kubos kultūra yra skirtingos, dažnai kontrastingos, veiksniai ir įtakų mišinys. Kuba yra Europos, Afrikos ir kontinentinės Šiaurės Amerikos kultūrų susitikimo vieta, mažai originalaus Amerikos indėnų kultūra išgyvena. Nuo 1959 m. , Kubos revoliucija turi taip pat labai paveikė Kubos kultūros, pagrindinių kasdieninio gyvenimo aspektų. Daug Kubos kultūra, ypač Kubos muziką, iš karto pripažįstamas visame pasaulyje.
Virtuvės Kaip Kubos kolonijos Ispanija, viena iš pagrindinių virtuvės įtaka yra iš Ispanijos. Kartu su Ispanijos, kitų kulinarijos įtaka Afrikoje, iš afrikiečių, kurie buvo pateikti į Kubą kaip vergai, ir olandų, iš prancūzų kolonistų atvyko į Kubą Haiti. Another svarbus veiksnys, kad Kuba yra sala, jūros gėrybės kažkas, kad labai įtakoja Kubos virtuvę. Kubos virtuvę Kitas veiksnys yra tai, kad Kuba yra atogrąžų klimatas. Atogrąžų klimato gamina vaisius ir šakniavaisius, kurie yra naudojami Kubos patiekalai
Kalba Ispanų kalba yra oficiali Kubos, savo buvusios kolonijinės meistrų, kurie atvyko 1511 metais ir buvo įvežta į šią medicinos turizmo paskirties. Ispanijos netrukus pradėjo importuoti Afrikos vergai, daugiausia iš Gvinėjos, Kongo, Nigerijos, ir šitie vergai atnešė savo Afrikos dialektus pridėti kalbų katile.
Valiuta Pesas (ISO 4217 kodas: CUP, kartais vadinamas "nacionalinis pesas" arba Ispanijos Moneda Nacional) yra viena iš dviejų oficialių valiutų Kuboje, kitas konvertuojamas pesas (ISO 4217 kodas: CUC, kartais vadinama "doleris", šnekamosios kalbos). Ji padalinta į 100 centavos.
Klimatas Kubos užtikrina karštas ir drėgnas atogrąžų klimato sąlygomis ištisus metus. Nuo lapkričio iki balandžio Kuba oras yra karštas ir sausas, ir tai yra judrių turizmo sezonas. Tarp gegužės ir spalio mėn yra didelis kritulių kiekis, ir pastaroji dalis šių mėnesių Kuba uraganų grėsmę, kuri kasmet apsilanko Karibų.

Havana, Kuba

Šeštadienis 31, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kuba

Kubos Respublika (Kuba) – salų valstybė tarp Karibų jūros, Meksikos įlankos ir Atlanto vandenyno.

Kuba driekiasi iš rytų į vakarus apie 1 260 km, o jos plotis plačiausioje vietoje – 191 km. Nuo žemyninės JAV dalies ją skiria Floridos sąsiauris, o nuo Espanjolos – Vėjų sąsiauris. Artimiausia Kubos kaimynė Jamaika yra už 139 km. Kubos kranto linijos ilgis – 3 735 km, nes ji labai vingiuota, su šimtais rifų, įlankų ir pusiasalių. Kubai dar priklauso didelė Chuvantido sala ir šimtai mažyčių salelių. Kuba nėra tokia kalnuota kaip gretimos Didžiosios Antilų salos, kalvotas maždaug ketvirtadalis šalies paviršiaus. Pietryčiuose driekiasi Siera Maestros kalnai. Kitur vyrauja lygumos. Kuba – klintinės platformos, giminingos klintinėms Jukatano pusiasalio (Meksika), Floridos ir Bahamų sritims, dalis. Didžiausia šalies upė Kautas teka iš vakarų į rytus, 20 km šiauriau Bajamo. Tačiau Kautu gali plaukioti tik mažos valtelės
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Kuba, Havana