Danija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Danija  
Šalies informacija šalies kodas: DK
kontinentas: Europa
sostinė: Kopenhaga
kalbos: Danų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 56 00 N, 10 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Danijos krona: DKK
1DKK = 0.170 USD
1DKK = 0.134 EUR

telefono kodas: +45

Kelionės patarimų ir įspėjimų Danija
Turizmas Turistai Danijoje sudaro daugiausia žmonių iš kaimyninių šalių, ypač Vokietija, Švedija, Norvegija ir Nyderlandai. Danija su 4, 7 mln. Lankytojas atvykimo 2007 m. , užėmė 43. JTPTO Pasaulio turizmo reitingus. Statistika rodo, tačiau, kad bendras metinis nakvynių skaičius Danijoje šiuo metu mažėja. Danija turi daug smėlio paplūdimiai, kurie pritraukia daugiausia turistų iš Vokietijos. Švedijos ir Norvegijos turistai dažnai ateina aplankyti Kopenhagos palyginti pagyvinti miestą, o daugelis jaunų skandinavai ateis Danijos pigi ir lengvai prieinama alaus, vyno ir spiritinių gėrimų.
Kultūra Danijos kultūra turi keletą bendrų savybių, dažnai susijęs su Danijos visuomenės ir kasdieniniame kultūros. Kuklumas, punktualumas, bet virš visų lygybės svarbių aspektų, danų būdas life. Indeed, sąmoningai bando atskirti save nuo kitų gali būti peržiūrėtas pagal Jante dėsnis, privalo laikytis šiek tiek neoficiali Skandinavijos elgesio kodeksą su priešiškumu. Danijoje, kultūros ir meno klesti kaip proporcingai didelę sumą jie gauna vyriausybės finansavimo, kuris yra daug skiriama vietos valdžios institucijų, kad būtų tiesiogiai įtraukti piliečius. Dėl dotacijų sistemą, Danijos menininkai galės atsidėti savo darbą, kaip muziejai, teatrai ir kino instituto gauti nacionalinę paramą.
Virtuvės Danijos virtuvės (danų Dansk køkken) formos, žvejybos ir ūkininkavimo praktika, didinant pasėlių ir naminių gyvūnų pritraukimo dirvos kultivavimas, įskaitant ir Danijos istorija. Danijos virtuvė yra žinoma dėl jos atviros sumuštiniai (Smørrebrød), mėsos kamuoliukus (Frikadeller) ir saldus pyragaitis. Kai jis ateina į geriamojo, Danija garsėja savo alaus (yra visame pasaulyje žinomų alaus daryklų "Carlsberg ir Tuborg) ir jos trauktinių, tokių kaip Gammel Dansk.
Kalba Lietuvių (Dansk, tariama [Dan · sɡ̊] (klausyti); Dansk Sprog [Dan ˀ sɡ̊ sb̥ʁɔʊ̯ °]) yra šiaurės germanų kalba, kalbėjo apie šeši milijonai žmonių, daugiausia Danijos šalyje. Čia taip pat kalbama 50. 000 vokiečiai Danijos šiaurinėje Šlėzvigo-Holšteino, Vokietija, kur ji turi mažumų kalbos statusą etniškumas [2] Danų yra privalomas dalykas mokykloje Danish Crown Farerų salų teritorijose ( kur jis taip pat oficialia po Farerų salų) ir Grenlandija (kur, tačiau nuo 2009 metų yra vienintelė oficiali kalba Kalaallisut), taip pat buvusios karūną turintis Islandijos. Yra taip pat danų kalbos bendruomenių Argentina, JAV ir Kanadoje. Tai žymiu mastu, abipusiai suprantama norvegų nynorsk ir mažesniu mastu, su švedų.
Prekių Pirkiniai Danijoje visada yra dviašmenis kardas - tai ne paslaptis, kainos yra aukštos, tačiau meistriškumo kokybė yra dažnai nepalyginamas. Danijos, kaip ir jų Šiaurės tautiečius, pasaulio garsus, kai jis ateina į baldus. Tai buvo iš šios pramonės šakos, kad Danija nustatė, apibrėžti eksporto - Lego bloko. Vienas iš pasaulio premjeras žaislų įvairaus amžiaus vaikams, jie yra pakankamai populiarus, kad pateisintų savo tema parko.
Valiuta Krona (ženklas: KR; kodas: DKK) Danijos Karalystės valiuta. Krona yra susieta su euro per Europos Sąjungos valiutos kurso mechanizmo. Krona daugiskaitos kronos. Krona padalinta į 100 rūdos, vienaskaitos forma, kaip daugiskaita. ISO 4217 kodas DKK; vidaus santrumpa "Kr. " Kartais variantai DKR ar DKR matyti, bet jie nėra oficialūs. Valiuta kartais neoficialiai vadinamas "Danish Crown" anglų kalba (nuo krona pažodžiui reiškia karūną danų kalba).

Kopenhaga, Danija

Trečiadienis 28, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Danija

Danijos Karalystė – valstybė Europos šiaurinėje dalyje, tarp Baltijos ir Šiaurės jūros. Įsikūrusi Jutlandijos pusiasalyje ir aplinkinėse salose: Danijos salyne, Šiaurės Fryzų salose, Bornholme. Jutlandijos pietuose ribojasi su Vokietija (vienintelė sausumos siena - 68 km ilgio).

Kategato ir Eresuno sąsiauriai skirią Daniją nuo Švedijos, Skagerako sąsiauris - nuo Norvegijos. Nuo 1973 m. Danija priklauso Europos Sąjungai, bet Grenlandija ir Farerų salos turinčios vidaus autonomiją, Europos Sąjungai nepriklauso. Danija taip pat yra NATO, OECD ir ESBO narė.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Danija, Kopenhaga