Estija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Estija  
Šalies informacija šalies kodas: EE
kontinentas: Europa
sostinė: Talinas
kalbos: Estų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 59 00 N, 26 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +372-6

Kelionės patarimų ir įspėjimų Estija
Turizmas Nėra abejonių, kad Talinas yra didžiausia turistų centras Estijoje. Istorinio senamiesčio su daugybe įžymybių yra vienas iš įspūdingiausių Europoje viduramžių paminklų. Tuo pačiu metu, didėjančią ekonominę Metropolis "yra tik tranzito šalyje, ir suteikia savo lankytojams daugelio tarptautinių ir regioninių transporto jungčių.
Kultūra Estijos kultūrą jungia vietinių paveldo, atstovaujamos šalies Uralo nacionalinės kalbos Estijos, Šiaurės šalių kultūros aspektus. Dėl savo istorijos ir geografijos, Estijos kultūra turi įtakos įvairių suomių gretima teritorija, Baltijos, slavų ir germanų tautų, taip pat buvusios dominuojančios įgaliojimus Švedijos ir Rusijos kultūros raidos tradicijas. Tradiciškai, Estijoje buvo matyti kaip varžymosi tarp Vakarų ir Rytų Europoje daugeliu lygmenų. Šis geopolitinis palikimas pavyzdys yra išskirtinis derinys nacionaliniu mastu pripažintų krikščioniškų tradicijų: Vakarų protestantų ir Rytų stačiatikių bažnyčia. Kaip integruoti kultūrą kitų Šiaurės Europos šalių, Estijos kultūrą gali būti vertinamas remtis asketinio aplinkos realijas ir tradicinius pragyvenimo šaltinius, palyginti plačiai paplitęs egalitarizmo paveldo iš praktinių priežasčių (pvz. : Everyman "teisė ir visuotine rinkimų teise), ir idealus artumas gamtai ir savarankiškumo.
Klimatas EEstonia yra šiaurinėje vidutinio klimato zonoje ir pereinamojo zoną tarp jūros ir žemyno klimato. Nes Estijoje (ir visoje Šiaurės Europoje) yra nuolat šildomi šilumos kiekis šiaurinėje Atlanto vandenyno įtakos jūrų orą, jis švelnus klimatas, nepaisant jos šiaurės platumos. Baltijos jūros sukelia skirtumus tarp pakrantės ir vidaus srityse klimatui. Estija turi keturis sezonus beveik vienodo ilgio. Vidutinė temperatūra svyruoja nuo 16, 3 ° C (61, 3 ° F) Baltijos salų iki 18, 1 ° C (64, 6 ° F), vidaus liepos Šilčiausias mėnuo, ir nuo -3, 5 ° C (25, 7 ° F) Baltijos salos - 7, 6 ° C (18, 3 ° F), vidaus vasarį, šalčiausią mėnesį.
Virtuvės Tradicinių Estijos virtuvė iš esmės buvo grindžiamas mėsos ir bulvių, ir žuvys, pakrantės ir ežero srityse, tačiau turi įtakos daugelis kitų virtuvių dabar. Šiandien ji apima įvairias tarptautinės maisto produktų ir patiekalų, su įmokų iš netoliese esančių šalių tradicijas. Vokietijos, Skandinavijos, Rusijos ir kitų įtakų suvaidino savo vaidmenį. Estijoje tipiškų maisto produktų buvo ruginė duona, kiauliena, bulvės ir pieno products. Estonian mitybos įpročiai, kurie praeityje buvo glaudžiai susijęs su sezonų. Prasme kabės, Estija priklauso tvirtai alaus, degtinės, ruginę duoną ir kiaulienos "diržas" Europoje.
Kalba Estijos (Eesti keel; tariama [e ː STI ke ː l] (klausyti)) Estijos oficiali kalba, kalbėjo apie 1, 1 mln žmonių Estijoje ir dešimtys tūkstančių įvairių išeivijos bendruomenių. Uralo kalbų ir yra labai gimininga suomių kalbai. Vienas skiriamasis bruožas, kad buvo sukelti didelę sumą palūkanų, kalbininkai, kas yra tradiciškai vertinamas kaip tris laipsnius fonema ilgis: trumpas, ilgas, ir "per ilgą", pavyzdžiui, kad / toto / / į ˑ / ir / ː / yra skirtingos. Aktualumą, skirtumas nėra grynai fonema ilgio ir pagrindinės fonologinių mechanizmas vis dar akivaizdu, [Taisyti]
Prekių Apskritai, kainos Estijoje yra pigiau nei daugelyje kitų ES šalių, todėl didelį prekybos paskirties. Suomijos žmonės tikrai taip manau, ir kiekvieną dieną daugybė suomių iš Helsinkio keltu ateiti apsipirkti Taline. Didesnės parduotuvės ir prekybos centrai paprastai dirba 7 dienas per savaitę, mažesnių uždarytas sekmadieniais. Dauguma kredito ir debeto kortelės plačiai priimtas. Medžioklė, daug turistų naudojasi Sandėris antikvariniai baldai ir piktogramos rasti ir pirkti knygas, juvelyrinių dirbinių, alkoholis, tekstilės ir medinių amatų elementai. Dauguma prekybos centrų yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, bevielis internetas, bankomatų, valiutos kabina arba banko ir vietų valgyti ir gerti. Kai prekybos centrai siūlo nebrangias salonai žaidimai, vaikams, suaugusiųjų priežiūros, todėl galite ramiai apsipirkti.
Valiuta Estijos krona (ženklas: KR; kodas: EEK) buvo oficiali valiuta du istorijos laikotarpius: 1928-1940 ir 1992-2011. Nuo 2011 sausio 1 d. ir sausio 14 d. kartu su euru Krona išplatino, kuriam pasibaigus euro tapo vienintele teisėta mokėjimo priemone Estijoje [2] [3] krona buvo suskirstyta į 100 centų (senti; vienaskaitos išsiųstas). . Žodis krona (Estijos tarimas: [Kro ː n], Crown) yra susiję su kitų Šiaurės šalių valiutų (pavyzdžiui, kaip Švedijos krona ir Danijos bei Norvegijos krona) ir gauti iš lotynų kalbos žodžio vainike "(" Crown "). Krona pavyko 1928 m. ir buvo naudojamas iki sovietų invazijos 1940 metais, po kurio ji buvo pakeista Sovietų rublis. Po to, kai Estija atgavo savo nepriklausomybę, krona buvo vėl 1992 metais.

Talinas, Estija

Penktadienis 14, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Estija

Estijos Respublika yra valstybė Europos šiaurėje. Ribojasi su Latvija (pietuose) bei Rusija (rytuose). Bendras sausumos sienų ilgis – 633 km. Baltijos jūra skalauja Estijos krantus vakaruose, šiaurėje Suomių įlanka, pietvakariuose- Rygos įlanka.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Estija, Talinas