Etiopija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Etiopija  
Šalies informacija šalies kodas: ET
kontinentas: Afrika
sostinė: Adis Abeba
kalbos: Amharų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 8 00 N, 38 00 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Etiopijos biras: ETB
1ETB = 0.114 USD
1ETB = 0.090 EUR

telefono kodas: +251-1

Kelionės patarimų ir įspėjimų Etiopija
Turizmas Turizmas Etiopijoje, 2006 m. sudarė 5, 5% šalies bendrojo vidaus produkto (BVP) vos padidėjo 2% per praėjusius metus. Vyriausybė įrodė savo pasiryžimą ir norą plėtoti turizmą iniciatyvų. Turizmas yra reklamuojama komponentas Etiopijos skurdo mažinimo strateginį dokumentą (SMSD), kuriuo siekiama kovoti su skurdu ir skatinti ekonominę plėtrą.
Klimatas Sunshine yra beveik garantuotas. Yra lietaus sezonas nuo birželio viduryje ir rugsėjo pabaigoje, tačiau kitų metų aiškiai danguje dominavo, su temperatūros niekada paprastai virš vėlai dvidešimties. Tik karštoje ir drėgnoje žemumų kraštų Vakarų, Rytų ir Pietų Etiopijoje temperatūra valkšnumas viršija 30 ° C.
Kalba Yra 90 atskirų kalbų Etiopijos pagal Šaltiniai [1] (77 pagal 1994 m. surašymas). Labiausiai priklauso Afro-Azijos kalbų šeimai (semitų, Cushitic ir Omotic) Nilo-Sacharos kalbos taip pat kalbėjo tautos Nilo etninių mažumų. Charles A. Ferguson pasiūlė Etiopijos tikrą kalbinį regioną, kuriam būdingas bendros gramatikos ir fonologinių funkcijas 1976. Ši kalbų srityje (sprachbund) Afro-Azijos kalbų Etiopijoje, ne Nilo-Sacharos kalbos. 2000 m. , Mauro Tosco suabejojo ​​Ferguson pradinio pasiūlymo galiojimas. Šiuo klausimu vis dar nėra susitarimo tarp mokslininkų, bet Tosco bent susilpnino Ferguson pirminio ieškinio.
Maistu ir gėrimais Meniu geriausių viešbučių siūlo, tarptautinės maisto ir Adis Abeba taip pat turi geras Kinijos, Italijos ir Indijos restoranai. Tradicinių restoranų didesniuose miestuose tarnauja maisto Grand būdu aplink ryškiai spalvoti krepšinio pynimo lentelėje vadinamas masob. Specialybių: • Etiopijos maisto patiekalų, vadinamas we't (virtos mėsos, vištienos arba daržovių, karšto pipirų padažu) ir patiekiama su arba injera (butas korėtus duona). • Shivro ir misir (Nut ir lęšių, Etiopijos stiliaus). • TIBS (traškūs keptas kepsnys). • Kitfo (žaliaviniai arba labai reti Malta jautiena, marinuoti labai karšto paprikos miltelių). • Yra platus pasirinkimas žuvų, įskaitant vienintelis, Raudonosios jūros Snapper, ežerų žuvis, upėtakiai ir krevetės.

Adis Abeba, Etiopija

Ketvirtadienis 22, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Etiopija

Etiopijos Federacinė Demokratinė Respublika (Etiopija, Ge'ez kalba ኢትዮጵያ ʾĪtyōṗṗyā) – valstybė šiaurės rytų Afrikoje. Ribojasi su Eritrėja, kuri atsiskyrė nuo Etiopijos 1993 m., Džibučiu, Somaliu, Kenija, Sudanu ir Pietų Sudanu.

Etiopija - viena seniausių šalių pasaulyje ir antra šalis pagal gyventojų skaičių Afrikoje. Joje aptikti seniausi žmonijos pėdsakai, tad Etiopija svarbi žmogaus evoliucijos istorijai.

Etiopija nebuvo okupuota kolonizacijos Afrikos laikotarpiu, nes nugalėjo Italiją Adovos mūšyje. Šalį užėmė Musolinis 1935-1941 m. Etiopija atsivertė į krikščionybę IV m. e. a., tad yra antra šalis pagal senumą po Armėnijos oficialiai paskelbusi krikščionybę valstybine religija. Nuo 1974 m. šalis yra pasaulietinė ir nuo islamo atsiradimo turi gausią musulmonų bendruomenę.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Etiopija, Adis Abeba