Gana

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Gana  
Šalies informacija šalies kodas: GH
kontinentas: Afrika
sostinė: Akra
kalbos: Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 8 00 N, 2 00 W
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Ganos cedis: GHS
1GHS = 0.51 USD
1GHS = 0.42 EUR

telefono kodas: +233-21

Kelionės patarimų ir įspėjimų Gana
Turizmas Iki 1993 m. Gana turizmo vargu ar bet kokį įnašą į šalies ekonomiką, tačiau šiais metais buvo įkurta Turizmo ministerijos. Ši ministerija, vėliau buvo pakeistas į turizmo ir Diaspora santykių ministerijos. Nuo tada, ministerija stengiasi pagerinti Gana ekonomikos, ir sėkmės! Yra svarbus turistų lankomas vietas, kurios labiau populiarėja Gana turizmo, be kita ko, daug nacionalinių parkų, Cape Coast, kultūros centras, Kumasi ir Akra Kwame Nkrumah mauzoliejus. Kaip turistas Gana, jums nereikės nerimauti, kalbančių kalba. Vietos kalbų, kuriomis kalba Gana Akan, avis, GA, Dagbani, Nzema ir hausų, bet oficiali kalba yra anglų. Todėl ji bus lengva padaryti, patys suprato, kur jums eiti.
Kultūra


 
Virtuvės Ganos virtuvė yra virtuvė Gana. Yra įvairiausių tradicinių patiekalų, iš kiekvienos etninės grupės, giminės ir klano iš šiaurės į pietus ir iš rytų į vakarus. Maisto produktų taip pat skiriasi pagal sezoną, laiką dienos ir proga. Ganos pagrindiniai patiekalai, skirtingai nuo kitų kultūrų, yra organizuota aplink krakmolingų kuokštelinių, pavyzdžiui, ryžių, fufu, banku, / etew, kenkey / dokonu, tuozafi, dzidzii, akplidzii, yakeyake, eto, akyeke su padažu arba sriuba sočiųjų, žuvis, sraiges ir tt , mėsa ar grybai aptarnauja.
Klimatas , Klimatas yra atogrąžų, tačiau palyginti lengvi platumos. Klimato skirtumus įvairiose šalies įtakos saulės kelionę į šiaurę arba į pietus nuo pusiaujo ir atitinkamą poziciją intertropical konvergencijos zonos, riba tarp drėgnas pietvakarių vėjas ir sausas šiaurės rytų vėjai. , Išskyrus šiaurėje, yra du lietaus sezonas, nuo balandžio iki birželio ir nuo rugsėjo iki lapkričio. Škvalai atsiranda šiaurėje per kovo ir balandžio iki rugpjūčio ir rugsėjo, kartais lietus, po lietaus pasiekia kulminaciją. Vidutinė temperatūra svyruoja tarp 21 ° ir 32 ° C (70-90 ° F), santykinis oro drėgnumas nuo 50% ir 80%. Kritulių kiekis svyruoja nuo 83 iki 220 cm (33-87) metų.

Akra, Gana

Trečiadienis 30, Rugsėjis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Gana

: Hinduizmo mitologijoje uždara dievybių grupė Gana.

Ganos Respublika (Gana) – valstybė Vakarų Afrikoje. Jos sostinė Akra. Ribojasi su Dramblio Kaulo Krantu vakaruose, Burkina Fasu šiaurėje, Togu rytuose, ir Gvinėjos įlanka pietuose.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Gana, Akra