Indija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Indija  
Šalies informacija šalies kodas: IN
kontinentas: Azija
sostinė: Naujasis Delis
kalbos: Hindi, Anglų, Kitos kalbos

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 20 00 N, 77 00 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Indijos rupija: INR
1INR = 0.022 USD
1INR = 0.017 EUR

telefono kodas: +91-11

Kelionės patarimų ir įspėjimų Indija
Turizmas Turizmas Indijoje yra didžiausias paslaugų pramonės, 6. 23% indėlis į šalies BVP, ir 8. 78% bendro užimtumo Indijoje. Indija liudytojų daugiau nei 17, 9 mln. Metinių užsienio turistų ir 740 milijonų vidaus turizmo vizitų. Turizmo pramonė Indijoje apie 100 mlrd JAV dolerių 2008 m. ir 9, 4% metinis augimo tempas 2018 m. tikimasi padidinti iki 275, 5 milijardų JAV dolerių [1] 2010 metais, 17, 9 mln. Užsienio turistų lankėsi Indijoje. Dauguma užsienio turistų atvyksta iš JAV ir Jungtinėje Karalystėje. Maharaštra, Tamil Nadu, Delyje, Utar Pradešo ir Radžastano viršų 5 valstybes gauti atvykstantiems turistams. [2] vietinį turizmą, tais pačiais metais buvo masyvi 740 milijonų. Andhra Pradešo, Utar Pradešo, Tamil Nadu ir Maharaštros gavo didelį šių lankytojų dalį [3] [4] ministerija turizmo mazgų agentūros, turizmo plėtra ir skatinimas formuoti nacionalinę politiką ir programas. Šiame procese, ministerija konsultuojasi ir bendradarbiauja su kitomis sektoriaus suinteresuoti subjektai, įskaitant įvairių centrinių ministerijų / agentūrų, valstijų vyriausybes / Sąjungos teritorijų ir privataus sektoriaus atstovai.
Kultūra Indijos kalbų, religijų, šokio, muzikos, architektūros, maisto ir papročių skiriasi nuo vienos vietos į kitą šalies viduje, tačiau turi bendrumo. Indija yra vienintelė šalis pasaulyje tiek daug religijų ir tikėjimų. Indijos kultūra yra šių įvairių sub-kultūrų susijungimą paplito visame Indijos subkontinento ir tradicijas, kurie kelis tūkstantmečius metų. [1], daugelio istorikų kaip seniausia gyvąja civilizacija Žemėje ", Indijos tradicija datuojamas 8000 BC [2] ir yra nuolat registruojami istorija nuo Vedų metu, tikėjo įvairiai, kad būtų 3000 daugiau nei 5500 metų prieš [3] Keletas elementų Indijos kultūrų įvairovę -. kaip antai Indijos religijų, joga ir Indijos virtuvė - turi turėjo didelę įtaką visame pasaulyje.
Virtuvės Indijos virtuvė sudaro tūkstančiai regioninių virtuvių, datuojamas tūkstančius metų, tai buvo taip pat įtakoja Britanijos, kai jie buvo nutarimas prieš nepriklausomybės laikotarpį Indijos metu, Indijos patiekalai pasižymi plačiai naudojamas įvairių Indijos prieskoniai, žolių, daržovių ir vaisių. Jis taip pat žinomas plačiai paplitusi praktika Vegetarizmo Indijos visuomenės. Kiekvienas Indijos virtuvės šeima apima platų patiekalų asortimentą ir maisto gaminimo būdus. Dėl to, skiriasi priklausomai nuo regiono, atspindinti demografija skiriasi etniškai įvairovės subkontinento. Hindu įsitikinimai ir kultūra vaidina įtakingą vaidmenį Indijos virtuvė raida. Tačiau visoje Indijoje, virtuvė taip pat išsivystė kaip subkontinento didelio masto kultūrinės sąveikos su mongolai ir Britanijos priėmimo unikalios kai įvairių virtuvių. Prieskonių prekybą tarp Indijos ir Europos yra dažnai minimas kaip pagrindinis katalizatorius Europos Amžius Discovery. The kolonijinio laikotarpio pristatė Europos virtuvės stilius, Indija, pridedant lankstumo ir Indijos cuisine. Indian virtuvės įvairovę įtakojo virtuvių visame pasaulyje, ypač iš Pietryčių Azijos ir Karibų.
Klimatas Analizuojamas atsižvelgiant į Köppen sistema, klimato Indija nutaria į šešis pagrindinius klimato potipius; šių sukelti dykumos vakaruose, Tundra ir šiaurės, drėgnas atogrąžų regionuose ledynas, atogrąžų miškai, pietvakariuose ir salų teritorijose gretutinių Indijos subkontinento. Regionai turi starkly skirtingų dar sandariai sugrupuotos mikro klimatas. Tauta priklauso keturis sezonus: žiemos (sausio ir vasario), vasara (nuo kovo iki gegužės), musonas (lietingą) sezono metu (nuo birželio iki rugsėjo), o po musonas laikotarpiu (nuo spalio iki gruodžio).
Language The languages of India belong to several language families, the major ones being the Indo-European languages—Indo-Aryan (spoken by 72% of Indians) and the Dravidian languages (spoken by 25% of Indians). [1] Other languages spoken in India belong to the Austro-Asiatic, Tibeto-Burman, and a few minor language families and isolates.
Prekių Indija yra pirkėjo rojus. Jūs rasite viską, nuo drabužių keramikos ir metalo darbų, muzikos instrumentų. Vienintelė problema yra tai, kaip gauti visus savo pirkinius namo! Skaitykite atrasti, ką pirkti ir kur į parduotuvę 'til upuszczanego.
Išlaidas Jei buvimo pigūs viešbučiai, visada kelionės 2 klasės traukiniuose ir sužinoti, išlieka Dhal ir ryžių, galite pamatyti Indijoje tik 10 JAV dolerių per dieną. Jei norite keletą padaras patogumais, pavyzdžiui, paprastas privatus kambarys su vonia, įvairios dietos, ir kartais 1 klasės traukinio kelionės į ilgas keliones, tikėtis maždaug 20-25 JAV dolerių per dieną. Būdami Vidutinės klasės Viešbučiai, mitybos padoraus restoranų, o kartais ir išsinuomoti automobilį ir vairuotojo bus kainuos apie 30-35 JAV dolerių per dieną. Jei nenorite peržengti ne tik konvertuojami Maharadžas rūmų, ir penkių žvaigždučių viešbučiai, biudžeto, jei buvo keliauti patogiai Vakaruose.
Valiuta Indijos rupija yra originalus oficiali Indijos valiuta. Vertimas į anglų kalbą "rupija", "sidabras" ir pavadinimas egzistuoja, nes jis buvo anksčiau sidabro moneta. 19 amžiuje šis faktas turėjo sunkių pasekmių, kai stipriausia pasaulio ekonomika buvo aukso standartas. Atradimas sukėlė didžiulius kiekius sidabro JAV ir įvairiose Europos kolonijų, santykinės vertės sidabro aukso sumažėjimas.

Naujasis Delis, Indija

Penktadienis 14, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Indija

Indijos Respublika – valstybė pietų Azijoje, antra valstybė pasaulyje pagal gyventojų skaičių. Ribojasi su Pakistanu, Kinija, Mianmaru, Bangladešu, Nepalu, Butanu, Afganistanu bei Indijos vandenynu. Netoli Indijos krantų yra salų valstybės – Šri Lanka, Maldyvai ir Indonezija.

Indija yra daugiausiai gyventojų turinti pasaulio demokratija. Per paskutinius dvidešimt metų gerokai padidėjo tiek Indijos gyventojų skaičius, tiek šalies strateginė svarba. Indija per paskutinius kelis dešimtmečius tapo svarbia karine galybe, turinčia branduolinį ginklą.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Indija, Naujasis Delis