Indonezija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Indonezija  
Šalies informacija šalies kodas: ID
kontinentas: Azija
sostinė: Džakarta
kalbos: Indoneziečiu

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800/3G
GPS: 5 00 S, 120 00 E
elektra: 127/230V/50Hz

piniginis vienetas:
Indonezijos rupija: IDR
1IDR = 0.0001 USD
1IDR = 0.0001 EUR

telefono kodas: +62-21

Kelionės patarimų ir įspėjimų Indonezija
Turizmas Turizmas Indonezija Indonezijos ekonomika yra svarbi, taip pat didelę savo užsienio valiutos pajamų šaltiniu. Didžiulėje šalyje klesti salyno, turi Soo daug ką pasiūlyti, iš gamtos grožio, istorinio paveldo kultūrinę įvairovę. 2009 m. , Indonezija atvykstančių užsienio turistų skaičius išaugo 3, 6% iki 6. 45 mln. Atvykusiųjų, nuo 6. 43 mln 2008. Vėliau ekonominis poveikis, šios 2009 m. turistų antplūdžio pamatė $ 6, 3 milijardų JAV dolerių praleido Indonezijos užsienio turistų, vidutiniškai praleidžia per dieną 129, 57 US $ 995, 93 JAV dolerių už vizitą. Nors atvykimo padidėjo 2009 m. sumažėjo, todėl iš viso išleista vienai lankytojas trūkstamomis pajamų sumomis US $ 1. 07 mlrd, palyginti su praėjusiais metais, skaičių.
Kultūra Indonezijos kultūra buvo formuojama ilgalaikė sąveika originalios vietos muitinės ir kelių užsienio įtakos. Indonezija centrinis palei senovės prekybos kelių tarp Tolimųjų Rytų ir Vidurio Rytų [citavimo reikia], todėl daug kultūrinę praktiką, didelę įtaką daugybė religijų, įskaitant induizmas, budizmas, konfucianizmas ir islamo, visų svarbiausių prekybos miestų stiprus . Rezultatas yra sudėtingas kultūros mišinys, labai skiriasi nuo originalių vietinių kultūrų. Kultūros sintezės pavyzdžiai islamo sintezės javiečių Abangan tikėjimo, induizmas, budizmas ir animizmą, bodha sintezės, induizmas ir animizmą, Kaharingan sintezės su induistų, kiti galėtų būti remiamasi.
Virtuvės Indonezijos virtuvė yra įvairi, iš dalies dėl to, Indonezijoje sudaro apie 6000 apgyvendintose islands. Many regioninių virtuvių egzistuoja, dažnai grindžiama kultūros ir užsienio įtakos. Indonezijos virtuvė labai skiriasi regiono ir turi daug įvairių veiksnių. Pavyzdžiui, Sumatros virtuvė dažnai Vidurio Rytų ir Indijos įtakos, featuring curried mėsos ir daržovių, o javiečių virtuvės ir sundų virtuvė yra daugiau vietinių.
Kalba Indoneziečių (Bahasa Indonesia) - Indonezijos kalba yra oficiali kalba. Indonezijos norminio Riau salų tarmės malajų, Austronezinės kalba, kuri buvo naudojama kaip lingua franca Indonezijos salynas amžių. Indonezija yra ketvirta pasaulyje pagal gyventojų skaičių. , Didelis gyventojų skaičius žmonių, kurie laisvai kalba indoneziečių sparčiai artėja prie 100%, todėl Indonezijos vienas plačiausiai pasaulyje vartojamų kalbų.
Valiuta Indijos rupija (Rp) yra oficiali valiuta Indonezijos. Indonezijos banko išduotų ir kontroliuoja ISO 4217 valiutos kodo Indijos rupija IDR. Neoficialiai Indoneziečių taip pat naudoja žodį "Perak" ("sidabras" indoneziečių) nuoroda į Indijos rupija. Indijos rupija yra padalyta į 100 sen, nors infliacija tampa visas monetas ir banknotus, sen paseno. Riau salos, Naujosios Gvinėjos ir Indonezijos pusmetį (Irian Barat) turėjo savo variantus, iš Indijos rupija, tačiau tai buvo pretekstas į nacionalinių Indijos rupija atitinkamai 1964 ir 1971 m. (žr. Riau Indijos rupija ir Vakarų Naujoji Gvinėja Indijos rupija).

Džakarta, Indonezija

Trečiadienis 28, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Indonezija

Indonezijos Respublika – salų valstybė Azijos pietryčiuose. Ribojasi su Malaizija Borneo saloje, Papua Naująja Gvinėja Naujosios Gvinėjos saloje bei Rytų Timoru Timoro saloje. Indonezija nepriklausomybę paskelbė 1945 m. rugpjūčio 17 d., bet galutinai nepriklausoma tapo 1949 m. gruodžio 27 d., Nyderlandams pripažinus Indonezijos nepriklausomybę. Indonezijos pavadinime yra du žodžiai: lotyniškas Indus, reiškiantis Indiją ir graikiškas nesos, reiškiantis salas. Taigi, šalies pavadinimas gali būti verčiamas kaip Indijos salos. Iki nepriklausomybės Indonezija buvo vadinama Nyderlandų Indija arba Ost-Indija (Rytų Indija, plg. Karibų jūros salos Vest Indija, t. y. Vakarų Indija).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Indonezija, Džakarta