Izraelis

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Izraelis  
Šalies informacija šalies kodas: IL
kontinentas: Azija
sostinė: Jeruzalė
kalbos: Ivrito

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800/3G
GPS: 31 30 N, 34 45 E
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Naujojo Izraelio šekelis: ILS
1ILS = 0.230 USD
1ILS = 0.181 EUR

telefono kodas: +972-2

Kelionės patarimų ir įspėjimų Izraelis
Klimatas Izraelis yra įsikūręs tarp 29 ° -33 ° į šiaurę nuo pusiaujo, kuris yra apibūdinamas kaip subtropikų regione, tarp vidutinio klimato zonoje ir atogrąžų zonoje. Būdingos karštos ir sausos vasaros ir vėsioje lietingą žiemos šiaurinėje ir pakrančių Izraelio rodyti Viduržemio jūros klimato regionų. Kadangi pietinių ir rytinių Izraelio būdinga sausringų klimato.
Kultūra Izraelio kultūros sukūrė ilgą laiką prieš Izraelio valstybės įkūrimo 1948 metais, ir sujungia pasaulietinės ir religinės gyvenimą paveldo. Daug Izraelio kultūros įvairovę ateina iš savo gyventojų įvairovę. Kilmės iš viso pasaulio imigrantų atvyko su įvairių kultūrinių sluoksnių, ir prisidėjo prie Izraelio kultūros vystymąsi, kuris taip kultūrines tendencijas ir pokyčius visame pasaulyje. Izraelio kultūros taip pat atspindi diasporos žydų istorijos, ypač sionistų judėjimo pradžioje XIX a. ideologijos.
Turizmas Turizmas Izraelyje yra vienas iš svarbiausių šalies pajamų šaltinių, atvykstančių turistų skaičius 2010 m. 3, 45 mln. . Izraelis siūlo daugybės istorinių ir religinių vietų, paplūdimio kurortų, archeologinio turizmo, paveldo turizmas ir ekoturizmas. Izraelis turi didžiausią skaičių vienam gyventojui muziejų pasaulyje. Populiariausių mokama turistų atrakcija yra Masada. Dauguma turistų apsilanko iš JAV, Rusija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė ir Indija.
Kalba Izraelio gyventojų yra lingvistiškai ir kultūriškai įvairios bendruomenės. 15 leidimas Šaltiniai pateikiami 33 kalbomis ir tarmės kalbėjo vietos bendruomenėse. Pagrindinę kalbą, vartojamą bendravimo tarp Izraelio piliečių Šiuolaikinė hebrajų, kalba, atsirado 19 a. pabaigoje, remiantis senovės hebrajų skirtingų dialektų ir šiek tiek įtakos daug kalbų (žydų kalbos, slavų kalbos, Arabų, aramėjų, Vokietijos ir kitų ). Izraelio arabų ir hebrajų kalba yra oficiali kalba.

Jeruzalė, Izraelis

Penktadienis 6, Gruodis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Izraelis

Izraelio Valstybė – žydų valstybė Artimuosiuose Rytuose, Viduržemio jūros rytuose. Izraelis ribojasi su Libanu, Sirija, Jordanija, Egiptu.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Izraelis, Jeruzalė