Kuveitas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Kuveitas  
Šalies informacija šalies kodas: KW
kontinentas: Azija
sostinė: Kuveitas
kalbos: Arabų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900/1800
GPS: 29 30 N, 45 45 E
elektra: 240V/50Hz

piniginis vienetas:
Kuveito doleris: KWD
1KWD = 3.458 USD
1KWD = 2.732 EUR

telefono kodas: +965

Kelionės patarimų ir įspėjimų Kuveitas
Turizmas Skatinti turizmą, Kuveitas turizmo departamentas, Kuveitas, lankomas vietas, Transportas ir iš Kuveito, užsakymas viešbučiai Kuveitas Kuveitas Pramogos įdėti papildomų pastangų. Kuveitas turizmo maršrutą į įvairių žinomų ir puikių paminklų šalyje. Kai kurie iš jų istoriškai reikšmingas, ir kai žinoma dėl savo architektūros grožiu.
Virtuvės Kuveito virtuvės patiekalai yra labai svarbu Kuveitas kultūros. Kuveito nacionalinis patiekalas, žinomas kaip machboos (arabų kalba: مكبوس), susideda daugiausia avienos arba vištienos, virš ar didelė masė gerai virti ir paruošti ryžiai sumaišyti. Maistas beveik visada pasirengę ir patiekiamas dideliais kiekiais, ir tai yra labai dažnas namų ūkių pakviesti svečius į dalis patiekalų. Kuveito virtuvė Indijos, Persijos, Viduržemio jūros ir Najdi (Arabijos pusiasalio centre) virtuvės infuzijos.
Valiuta Dinaras (Arabic: دينار, ISO 4217 kodas KWD) Kuveito valiuta. Jis yra padalintas į 1000 fils. Tai yra aukščiausias pasaulyje vertinamas valiutos vienetas.
Klimatas Geriausias laikas aplankyti: Kuveitas akcijų Europos orui, bet yra karštesnės ir sausesnės. Vasara (nuo balandžio iki spalio), yra karštas ir drėgnas labai mažai lietaus. Žiemos (lapkričio iki kovo) yra kietas ribotos lietaus. Spyruoklės yra kietas ir malonus.
Kalba Sneak Peek Kuveito kelionių gidas mums parodo, kad kultūros, taip pat Kuveitas Kalba įvairių kitų kalbų įtakos. Arabų kalba yra kalba, kuri yra daugiausia kalbama visų Artimųjų Rytų šalių. Kai kuriose šalyse rasite arabų kalbėjo variacijos. Tai su kalba Kuveitas. Pagrindiniai Kuveitas Kalba yra Persijos įlankos arabų. Šis Kuveitas kalbos yra arabų veislės ir plačiai kalbama ir Persijos įlankos pakrantėje. Tai nereiškia, kad Kuveitas yra vienintelė šalis, kurioje kalbama šia kalba, bet galite rasti, kad šia kalba kalbama Rytų Saudo Arabija, Kataras, Bahreinas, Irako ir Omano.

Kuveitas, Kuveitas

Penktadienis 6, Gruodis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kuveitas

Kuveito Valstybė (Kuveitas) – valstybė Artimuosiuose Rytuose, šalia Persijos įlankos. Ribojasi su Iraku šiaurėje (242 km) ir Saudo Arabija pietuose (220 km). Kuv iš arabų kalbos išvertus reiškia tvirtovė, o visas pavadinimas apytiksliai reikštų tvirtovė pastatyta netoli vandens.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Kuveitas, Kuveitas