Liuksemburgas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Liuksemburgas  
Šalies informacija šalies kodas: LU
kontinentas: Europa
sostinė: Liuksemburgas
kalbos: Liuksemburgiečių, Vokiečių

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 49 45 N, 6 10 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +352

Kelionės patarimų ir įspėjimų Liuksemburgas
Turizmas Liuksemburgas yra tikriausiai aplankė mažiau nei turėtų būti. Liuksemburgas yra gražus, kompaktiškas šalies, gausiai gamtos grožiu, įdomią istoriją, daug pilių, ir daugiau. Rasti kelionių ir turizmo informacijos keliautojas Liuksemburgas Čia.
Klimatas Geriausias laikas apsilankyti: Šiltas oras nuo gegužės iki rugsėjo ir sniego greičiausiai žiemos mėnesiais. Ardėnų regione į šiaurę () paprastai turi būti drėgna ir šaltesnis, nei pietų.
Virtuvės Liuksemburgo virtuvė atspindi Liuksemburgo poziciją dėl sienos tarp lotynų ir germanų pasaulių, didelę įtaką kaimyninių Prancūzijos ir Vokietijos virtuvių. Visai neseniai ji turėjo įtakos nuo daugelio italų ir portugalų imigrantų. Dauguma ypač gimtoji Liuksemburgo patiekalams, sunaudotas kaip tradicinių dienos tarifas, Liuksemburgo valstietijos dalis šaknis, panašiai kaip vokiečių virtuvė ir pažymėtas priešingai sudėtingesnių prancūzų.
Valiuta Euras yra oficialiai priimta Liuksemburgo valiuta. Ši šalis anksčiau turėjo savo valiutas Liuksemburgo frankų. Tai buvo tarp 1854 ir 1999 naudoti. Tačiau, beveik visame žemyne ​​pradėta pakeisti, Liuksemburgas taip pat pritaikytas eurą kaip savo oficialią valiutą. Senosios valiutos Liuksemburge, Liuksemburgo frankas buvo pakeistas euru 40, 3399 kiekvieno euro keitimo kursą. Šalis neturi jokių mėtų. Taigi, Liuksemburgo valiuta yra gaminami, Nyderlandų šalies.

Liuksemburgas, Liuksemburgas

Trečiadienis 5, Rugpjūtis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Liuksemburgas

Liuksemburgas arba Liuksemburgo Didžioji Hercogystė  – nedidelė valstybė vakarų Europoje, besiribojanti su Vokietija, Prancūzija bei Belgija. Šalyje vartojamos trys oficialios kalbos: vokiečių, prancūzų ir liuksemburgiečių.

Liuksemburgas priklauso „Žemųjų šalių“ regionui (kurį taip pat sudaro Belgija ir Nyderlandai). Taip pat Liuksemburgas priklauso ir šių trijų valstybių ekonominei sąjungai, vadinamai Beniliuksu (nuo 1948 m.). Žemosios šalys yra tankiausiai gyvenamos Europoje, tačiau gyvenimo lygis jose yra labai aukštas.

Šalis yra viena iš šalių, kurios įkūrė Europos Sąjungą. Liuksemburgo miestas yra viena iš Europos Sąjungos sostinių. Liuksemburgas yra Europos Sąjungos, JTO, OECD, NATO, ESBO narys. Nuo 1970 m. kovo Liuksemburgas yra Frankofonijos narys.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.