Makedonija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Makedonija  
Šalies informacija šalies kodas: MK
kontinentas: Europa
sostinė: Skopjė
kalbos: Makedonų, Albanų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 41 50 N, 22 00 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Makedonijos dinaras: MKN
1MKN = 0.021 USD
1MKN = 0.016 EUR

telefono kodas: +389-2

Kelionės patarimų ir įspėjimų Makedonija
Turizmas Makedonijos Respublikos Turizmas yra didelis veiksnys tautos ūkio. Makedonijos didelė gausa, gamtos ir kultūros vertybės, kad jis tinka turizmui. Makedonijos gauna maždaug 700, 000 turistų kasmet.
Kultūra Makedonų kultūros etninės Makedonijos gyventojų Balkanų regione, 20 a. žinomas kaip "Vardar Makedonija arba Respublika Makedonija kultūra. Senoji bažnytinė slavų, 9-ojo mūsų eros amžiuje Bizantijos graikų misionieriai, Šventųjų Kirilo ir Metodijaus iš Bizantijos Tesalonikos tema (šiuolaikinio Salonikai, Graikija), buvo šiuolaikinės raštu sistemų kūrimą, Baltarusijos, Bulgarijos, makedonų, rusų, serbų, ukrainiečių kalbomis, visi remiasi šiuolaikinės kirilicos.
Klimatas Makedonija Klimatas: gegužės-spalio mėnesiais yra puikus laiko apsilankyti, kaip tai šilčiausias ir sausas metų. Vidutinė temperatūra vasarą - 73 F/23 C, tačiau gali būti reikalingi megztinis vakarais. Žiemos labai šaltos (vidutinė temperatūra yra 35 F / 2 C), dažnai drizzly, snieguotas ir vėjuotas, ypač į vidų ir į šiaurę. Sningant daug žiemą, kuri gali sukelti kelionės vėlavimo.
Virtuvės Makedonų virtuvės Respublikos Makedonijos virtuvės atstovas Balkanų tradicinės virtuvės, atspindinti Viduržemio jūros (Graikijos ir Turkijos) ir Artimųjų Rytų įtakos, ir mažesniu mastu Italijos, Vokietijos ir Rytų Europos (ypač vengrų) tie. Makedonijos Respublikos palyginti šiltas klimatas suteikia puikią augimo sąlygas įvairių daržovių, žolelių ir vaisių. Makedonų virtuvė taip pat pažymėti pieno produktų, vyno ir vietinių alkoholinių gėrimų, pavyzdžiui, rakija įvairovę ir kokybę.
Kalba Makedonų (македонски јазик, Makedonski jazik, tariama [makɛdɔnski jazik] (klausyti)) yra pietų slavų kalba, kuria, kaip gimtoji kalba apie 2-3 milijonai žmonių, daugiausia Makedonijos regiono, bet ir Makedonijos diasporos. Jis yra Buvusiosios Jugoslavijos Respublikos Makedonijos oficialiąją kalbą ir turi oficialių mažumų kalbų statuso, Albanijos, Rumunijos ir Serbijos dalis.

Skopjė, Makedonija

Antradienis 27, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Makedonija

Makedonija – valstybė Balkanų pusiasalyje, pietryčių Europoje. Ribojasi su Graikija pietuose, Bulgarija rytuose, Albanija vakaruose bei Kosovu ir Serbija šiaurėje.

Dėl tebesančių nesutarimų su Graikija dėl valstybės pavadinimo (viena iš Graikijos provincijų taip pat vadinama Makedonija) kai kurios valstybės bei tarptautinės organizacijos, įskaitant Jungtines Tautas šalį vadina „Buvusi Jugoslavijos Respublika Makedonija “.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Makedonija, Skopjė