Monako

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Monako  
Šalies informacija šalies kodas: MC
kontinentas: Europa
sostinė: Monakas
kalbos: prancūzų, Anglų

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 43 44 N, 7 24 E
elektra: 220V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +377

Kelionės patarimų ir įspėjimų Monako
Kultūra Monakas kultūra yra būdinga etninėms grupėms, pavyzdžiui, Prancūzijos, Italijos, Monako. Iš visų gyventojų Monakas, dauguma žmonių yra Romos katalikų tikėjimo pasekėjai. Monakas įtakoja kultūrą, kuri yra nustatyta, kad šiandien egzistuoja etninių genčių, jų tradicijos ir religinio tikėjimo.
Kalba Monako oficialia kalba yra prancūzų, tačiau yra keliomis kalbomis, kuriomis kalbama, įskaitant Monégasque, valstybine kalba Monako žmonių.
Virtuvės Arti jūros, jūros gėrybės populiarumą Monakas. Žuvis yra svarbi dalis Monakas žmonių mitybą, ir funkcija daug dėmesio Monakas receptai. Kaip Monakas, restoranų tarnauti labai populiarus kurį sudaro žuvies patiekalai. Maisto įprotis Monako gyventojų yra būdingi lengvi pusryčiai, bet sunkesnė pietūs ir vakarienė. Specialybių įteikimo ypatingoms progoms pažymėti. Šios šventės yra Kalėdos, Velykos, gavėnios Karnavalas. Yra daug restoranų, kurie siūlo aukštos kokybės maisto Monake.
Klimatas Monaco yra švelnus klimatas ištisus metus, su karščiausiais mėnesiais - liepą ir rugpjūtį, ir super sausio ir vasario mėn. Lietus dažniausiai patenka šaltomis žiemos mėnesiais ir yra vidutiniškai per metus tik 60 dienų lietaus.
Valiuta Monakas, maža šalis Europoje eurą kaip savo valiutą. Nepaisant to, kad Monakas valiuta yra euro, Monakas nėra Europos Sąjungos narė. Monako valiuta padėjo pasiekti aiškios pozicijos turtingos ekonomikos.
Kaina Monakas turi bendrą pragyvenimo išlaidų indeksu, kuri prilygsta didelių sąnaudų gyvenimo vietas. Bendras pragyvenimo išlaidų indeksu sudaro pačias prekes ir paslaugas visose 13 krepšelis grupės kiekius, kainas. Monakas yra šiuo metu užima 21 apskritai pasaulyje brangiausia vieta gyventi dėl emigrantų, iš 300 tarptautinių vietose.

Monakas, Monako

Pirmadienis 21, Rugsėjis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Monako

Monako Kunigaikštystė – valstybė prie Viduržemio jūros, besiribojanti su Prancūzija. Tai viena mažiausių valstybių pasaulyje, bet tuo pačiu – tankiausiai apgyvendinta.

Skirtumas tarp Monako miesto ir Monako valstybės tėra teorinis, kadangi valstybė faktiškai susideda iš miesto, kurį sudaro Monakas (Monaco Ville), Monte Karlas (Monte Carlo), La Kondaminas (La Condamine) ir naujas pramoninis rajonas – Fonvilis (Fontvieille).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Monako, Monakas