Palau

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Palau  
Šalies informacija šalies kodas: PW
kontinentas: Australija, Okeanija
sostinė: Kororo
kalbos: Anglų, Palauiečių

ES narystė: ne
NATO narystė: ne

GSM: 900
GPS: 7 30 N, 134 30 E
elektra: 115/230V/50Hz

piniginis vienetas:
JAV doleris: USD
1USD = 0.789 EUR

telefono kodas: +680

Kelionės patarimų ir įspėjimų Palau
Klimatas Geriausias laikas apsilankyti: Palau turi maloniai šiltas klimatas ištisus metus vidutinė metinė temperatūra 27 ° C (82 ° F). Sunkiausią kritulių vyksta tarp liepos ir spalio mėn, bet taifūnų yra retos.
Virtuvės Palauan virtuvės apima vietinių maisto produktų, tokių kaip cassava, Taro, batatai, bulvės, žuvis ir kiauliena. Vakarų virtuvė yra palankesnėje padėtyje tarp jaunų Palauans. Palau labai maža gyventojų dalis, turinčių daug užsienio turistų. Restoranai Koror apie pagrindinių salų sudaro daugiausia Korėjos maisto, taip pat kinų, mėsainiai, picos, makaronai ir tt Vietinė virtuvė sudaro daugiausia šakniavaisiai, žuvų, kiaulių, ir vištienos, bet jūs nerasite restoranas siūlo tokio kaina. Taip pat Palau siūlo labiausiai keista, virtuvės kada nors įsivaizduoti, vaisių šikšnosparnių. Tas pats gali būti pareikalauta Mikronezija poilsio išskyrus tai, kad nemato daug turizmo Mikronezija poilsio ir taip turi daug mažiau restoranų. Turistai valgyti daugiausia šių mažiau aplankė salos viešbučiai. Kai kurios vietos maisto produktai yra alkoholinis gėrimas pagamintas iš kokoso medžio, gėrimas Kava Augalų šaknys ir kramtomosios betelio riešutai.
Kalba Palauan (taip pat parašyti Belauan) yra viena iš dviejų nacionaliniu mastu pripažintų oficialių kalbų, kuriomis kalbama Palau Respublika (kitos, anglų). Austronezinės kalbų šeimos narys jis yra, ir yra laikomas viena iš dviejų užsienio kalbų, Mikronezija (kita yra Chamorro), Sundos-Sulavesio grupei priklausančių, visi kiti nariai arba Mikronezijos ar Polinezijos išskirčių Oceanic pogrupius.
Kaina Melekeokas bendrą pragyvenimo išlaidų indeksu, kuris prilygsta pigių gyvenimo vietas. Bendras pragyvenimo išlaidų indeksu sudaro pačias prekes ir paslaugas visose 13 krepšelis grupės kiekius, kainas. Melekeokas yra šiuo metu užima 234 apskritai pasaulyje brangiausia vieta gyventi dėl emigrantų, iš 300 tarptautinių vietose.

Kororo, Palau

Penktadienis 10, Liepa

Straipsnis iš Vikipedijos apie Palau

Palau – salų valstybė Ramiajame vandenyne. Sostinė – Melekeokas. Ši šalis yra viena iš jauniausių ir viena iš mažiausių pasaulio valstybių.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Palau, Kororo