Portugalija

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Miestų Portugalija  
Šalies informacija šalies kodas: PT
kontinentas: Europa
sostinė: Lisabona
kalbos: Portugalų

ES narystė:
NATO narystė:

GSM: 900/1800/3G
GPS: 39 30 N, 8 00 W
elektra: 230V/50Hz

piniginis vienetas:
Europos Sąjungos euras: EUR
1EUR = 1.2656 USD


telefono kodas: +351-21

Kelionės patarimų ir įspėjimų Portugalija
Turizmas Jei vienas žodis gali apibendrinti vizito į Portugaliją, ji būtų romantika. Nes visur, kur jums gyventi šalyje, jums tikrai mėgautis išties romantišką buvimo. Visų pirma, yra į jūrą. Portugalijos turėjo ilgą meilės romaną su vandenynu. Galų gale, tai buvo tai, kad leido Portugalijos tyrinėtojai pradėti savo garsiąją atradimų. Tačiau jis taip pat asocijuojasi jausmus nostalgija, praradimo, nelaimingos meilės, liūdesio, ir ryškiai Portugalijos saudade jausmas.
Klimatas Portugalijoje klimatas labai skiriasi iš vieno regiono į kitą ir įtakos paramos, platuma ir arti jūros, kuri siūlo švelnios žiemos, ypač Algarvėje. Porto e Norte zonos ir Beiras regioną, ypač vidaus, arčiau Ispanija, žiemos šaltesnis, nors temperatūra vis dar lengvas, palyginti su likusioje Europoje. Yra šiek tiek sningant. Tai įvyksta daugiausia Serra da Estrela kalnuose, kur mes randame aukščiausią tašką žemyninėje Portugalijos dalyje (1991 m) ir, kur kartais galima slidinėti.
Virtuvės Portugalų virtuvė pasižymi turtingu, pildymo ir pilno skonio patiekalų ir yra glaudžiai susijęs su Viduržemio jūros regiono virtuvės. Buvęs Portugalijos kolonijinės valdas įtaka taip pat yra pastebimas, ypač įvairių naudojamų prieskonių. Šie prieskoniai yra PIRI PIRI (mažas, Ugninė čili pipirai) ir juodųjų pipirų, taip pat cinamono, vanilės ir šafranas. Alyvuogių aliejus yra vienas portugalų virtuvės bazių virti ir kvapiųjų medžiagų su maistu. Česnakai yra plačiai naudojamas, taip pat žolės, pavyzdžiui, kalendra ir petražolėmis. Pusryčiai tik kava ir duona, sviestas, džemas, sūris ar kumpis vyniotinis su tradiciškai. Pietūs, dažnai truko daugiau nei valandą, vidurdienį ir 2 valandą arba tarp 1 ir 3 valandą, ir vakarienė patiekiami nuo paprastai įteikiami per vėlai, aplink ar po 8 val. Yra trys pagrindiniai patiekalai, pietūs ir vakarienė paprastai įeina sriuba. Bendrą sriuba su bulvių, susmulkinti kopūstai ir Chouriço dešrelių gabaliukus Caldo Kyšulio. Tarp žuvies receptai, Bacalhau (COD) patiekalų yra visur. Būdingiausios desertai yra ryžių pudingas papuoštas su cinamonu ir karamelės kremą, bet jie taip pat dažnai įvairių sūrių. Labiausiai paplitusios rūšys yra pagaminti iš avių arba ožkų pieno, ir apima da Serra Queijo Serra da Estrela regione. Populiariausios konditerijos pastelė de nata, mažas kremą tortų apibarstyti cinamonu.
Kalba Portugalų (Português (Help · info) ar lingua Portuguesa) - romanų kalba, kuri atsirado senovės Galisijos [3] [4] [5] šiandien Galisijos ir Šiaurės Portugalija, platinti, Reconquista, iki pietų Portugalijos ir su Portugalijos į Braziliją, Afrikoje ir kitose pasaulio atradimų. Tai oficiali Europos Sąjungos, Amerikos valstybių organizacija, Afrikos Sąjungos ir Lusophone šalių kalbos. Ji turi apie 272, 9 mln. Garsiakalbiai, todėl penktą šnekamosios kalbos pasaulyje. Portugalų kalba yra vakarų pusrutulio trečiųjų šnekamosios kalbos, o labiausiai kalbėjo Pietų pusrutulyje.
Kultūra Portugalijos kultūra yra sudėtingas srauto ir skirtingų civilizacijų per pastaruosius Millenia. Nuo priešistorinių kultūrų, Pre-romėnų civilizacijų (pavyzdžiui, Lusitanians, Gallaeci Celtici ir Cynetes, be kita ko), einančios per savo ryšius su finikiečių Kartagińczyk pasaulyje, Romos laikotarpiu (žr. Hispania, Lusitania ir gallaecia), germanų invazijų ir dėl to atsiskaitymo Suevi ir Buri (žr. Galisijos Suebic Karalystė) ir Vestgots (žr. Vestgotų Karalystė), ir, pagaliau, maurų Umayyad invazija į Hispania ir vėliau Reconquista, visi padarė įspaudas šalies kultūrą ir istoriją.
Išlaidas Gyvenimo Portugalijoje kaina juda iki susilygino su kitų Europos tautų, nes ji įstojo į Europos Sąjungą 1986 metais. Portugalija yra laikoma išsivysčiusia šalimi, kad dešimtys aukštos žmogaus socialinės raidos indeksą. Prekių kainos padidėjo, tačiau žmonių atlyginimai, taip pat nuolat infliacijos.
Valiuta Oficialus Portugalijos valiuta, kurios buvo vieną kartą eskudas, buvo visiškai pakeisti eurais nuo 2002 metų. Euras yra oficiali valiuta 13 Europos Sąjungos šalyse, nes ji buvo įdiegta ir išplatintas 2002 m. sausio 1.

Lisabona, Portugalija

Šeštadienis 24, Spalis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Portugalija

Portugalija – pietvakarių Europos valstybė. Portugalija šiaurėje bei rytuose ribojasi tik su viena šalimi – Ispanija (sienos ilgis – 1214 km), o likusią šalies pusę skalauja Atlanto vandenynas (pakrantės ilgis – 1793 km).
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Portugalija, Lisabona