Kaliningradas

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Kaliningradas
 
 
 
 
Nuotraukos Kaliningradas ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Kaliningradas
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Kaliningradas
Turizmas Turizmo sritis Kaliningradas po atidarymo pirmą kartą buvusio karinio riboto patekimo zoną be spaudimo, yra daug buvusių gyventojų Šiaurės Rytų Prūsijos Nostalgia turistų aplink ankstesnis karaliaus kalnų (Prūsijos) regione lankėsi. Po trumpą laiką - tačiau šį lankomumo bangos mirė. Nuo didelių ir miršta Nostalgia turizmo svarba didėja pakrančių maudymosi kurortų Selenogradsk ir Swetlogorsk taip pat Kuri Nehrung vidaus turizmą. Dėl šios priežasties per ON boardends biurokratijos ir Europos Sąjungos piliečiams vizos reikalavimo. Nuo didėjančio vidaus turizmą ne liudytojas paskutinį kartą pastatytas paplūdimio artumo dvarų, kurie turtingi maskviečiai šiose vietose yra malonu. Kaliningradas turi tik po sunkiųjų naikinimo karo keletą istorinių objektų, tarp kurių senųjų katedra ir kai kurių senų miesto priedai rangas. Tačiau miestas yra kaip vietinio eismo patefonu ir pirkimo miesto svarbą. Didžiausia dalis routistic infrastruktūros srityje vargu ar egzistuoja, ypač dar labai pakoreguoti atskirų turizmo. Vietos turizmo organizacija siekia aplink skirtingų turizmo šakų, pavyzdžiui, medžioti turizmo, raitelis turizmo ir kaimo turizmo, taip pat skatinti mažų ir vidutinių miestų, tokių kaip Sowetsk (Tilžėje) turizmo struktūrą. Be to patinka geležinkelių kruizai į rajoną.
Cultura Kaliningrado patyrė daug sunkumų, nes, nors jis yra atskirtas nuo tos šalies bent dvi bylą įstojusios šalys savo likusias Rusijos dalis dėl Sovietų Sąjungos žlugimo. Rusija nori išlaikyti kontrolę Kaliningrade, nes ji yra vienintelis šalies uostas, kuris lieka atšildyti ištisus metus. Kaliningrado gyventojai, tačiau, patirtis disfunkcija lygis toks didelis, kad komiškas kaimyninių šalių gyventojams. Kaliningrado srityje yra labai didelis nedarbas, ir miesto, taip pat ŽIV infekcija tarp jos gyventojų nerimą keliančiu greičiu.
Lankytini objektai Per šio turo pirmoje pusėje matysite geriausias Kaliningrado regiono sostinė, miestas, kuris yra daugiau nei 750 metų, miestas du pavadinimus - Karaliaučiaus ir Kaliningrado miesto, kur paėmė germanų ir slavų kultūrų sintezės ir interpenetrating vieta. Kiekvieną epochos kairėje paminklų ir memorialų miesto istoriją ir kultūrą ir Visage keitėsi per tuos metus.
Prekių Kaliningrado Pirkiniai suteikia unikalią galimybę tarptautinių keleivių kelionių garsaus prekybos juostelės Kaliningrado. Kaliningradas turi raižyti nišą kaip didžiųjų prekybos paskirties pasaulyje. Keliautojai gali rasti daug prekybos centrų ir prekybos centrų Kaliningrade. Jei eisi žinomų prekybos centrų Kaliningrado galite rasti daug skaitikliai ir pakelės kioskų gretutinių abiejose gatvės pusėse. Taigi jūs tikrai mėgautis pirkinių Kaliningrade.

Kaliningradas, Rusija

Penktadienis 4, Gruodis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Kaliningradas

Kaliningradas – Baltijos jūros uostas, pagrindinis Rusijos srities centras.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Rusija, Kaliningradas