Maskva

Informacijos, kuri gali būti naudinga jūsų kelionės.

Nuotraukos Maskva
 
 
 
 
Nuotraukos Maskva ne "Panoramio"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komercines kategorijas Maskva
Informacijos kategorijos
Kelionės patarimų ir įspėjimų Maskva
Turizmas


 
Cultura Yra keletą miestų visame pasaulyje, kad rezonuoti su istorija ir kultūra kelią Maskvos ar. Ar jums rasti sau žavėtis Šv Vasilijus "Katedros ir senovės sienos Raudonojoje aikštėje Kremliaus, smalsiai užvertę baimėje Stalino septynių bjaurusis seserys pozicijoje iš Didžiojo teatro magija ir bedazzlement naktį, ar net pakabinti, tuo patriarchas savo tvenkinių akipločiu veikia į velniu . . . Kur jums eiti ir ką daryti šiame mieste, Jums privalo jaustis beveik apčiuopiamas aura dramos, intrigos, aistra, politikos ir tiesus skullduggery persmelkianti kiekvieną ledinis oro gūsis.
Lankytini objektai Maskva yra gyvas muziejus, politinių, religinių ir kultūros istorijos tūkstantmetį. Maskva gali būti didele patirtimi lankytojų - yra tiesiog tiek daug pamatyti šią plačią ir gyvą miestą, iš tikrųjų didingas, kad kada nors taip šiek tiek juokinga. Sekite mūsų virtualios vadovą, rasti pagrindinius svetainių Rusijos kapitalo.
Prekių Tikėtis, kad rimtų shopaholics pradėti hyperventilating, kai jie patenka į neeilinį miesto centro centrai ir upscale boutiques. Visų didžiųjų markės esate čia, plius kai rimtai brangiau vietos gamintojai. Rusai nori atrodyti gerai ir yra pasirengę išleisti viršų rublis teisę niekučių, taip prisijungti išimtinę prekybos centrai didelis išleidžia daugiausiai lėšų ar galva žemyn į didžiulius sandėlius priemiestyje išsikasti kai pigūs elektronikos prekių sandorį-rūsyje DVD ir programinė įranga iš kai kurių mažiau nei patikimų šaltinių. Visos smagu!
Suvenyras Nepaisant to, į daugelį pakeitimų, nurašymas Rusija pastaraisiais metais, tik suvenyrų vienas turi imtis namuose yra (vis dar) garsaus Matryoshka lėlės. Kad būtų lėlės lėlės lėlės viduje viduje viduje . . . Ir geriausia vieta gauti Matryoshka lėlės Izmailovsky rinkos, kuri yra geriausia pasiekti per tamsiai mėlynos linijos metro Izmailovsky parkas. Laikykite savo piniginėje palaidotas pagal keletą sluoksnių drabužių, ir nepraleiskite šašlykas (rusų barbekiu). Šalutinis dėmesį: Nors pasivaikščioti Old Arbat, galite pastebėti daug pardavėjų, pardavimo Matryoshka lėlės. Negalima turizmo ir pirkti vieną. Tai jums kainuos du ar tris kartus kaina Izmailovsky.

Maskva, Rusija

Sekmadienis 20, Rugsėjis

Straipsnis iš Vikipedijos apie Maskva

Maskva – Rusijos Federacijos sostinė, Maskvos srities ir stambus kultūros centras. Didžiausias Europos miestas. Maskva yra politinis, ekonominis ir kultūrinis šalies centras, joje veikia Maskvos universitetas, aukštosios ir profesinės mokyklos, daugybė cerkvių, teatrų, muziejų, galerijų. Vienu iš miesto simbolių yra ir 577 m aukščio Ostankino televizijos bokštas. Maskvoje yra Rusijos stačiatikių bažnyčios patriarchato rezidencija, įsikūrusi Danilovo vienuolyne.

Maskvos tvirtovė – Maskvos kremlius, praradęs savo tiesioginę paskirtį, yra Rusijos vyriausybės centras. Maskvos kremlius (senoji carų rezidencija, dabar – prezidento būstinė) ir Raudonoji aikštė nuo 1990 m. yra UNESCO pasaulio kultūros vertybių sąraše. Maskva taip pat garsi ir Palaimintojo Vasilijaus soboru su jos rytietiškais svogūno formos stogais (pastatytas pergalei prieš Kazanės chaną atminti; 8 kupolai simbolizuoja mūšio trukmę), gerai prižiūrimu metropolitenu, kuriuo kasdien naudojasi milijonai keleivių.

Miestas buvo priešimperinės Rusijos kunigaikštystės ir Sovietų Sąjungos sostinė.
Description above from the Wikipedia, licensed under CC-BY-SA full list of contributors here.
Užsisakykite viešbutį
Nuo:
Iki:

Foto galerija

Rusija, Maskva